Dolní Lhota vstoupila do začátku tohoto duelu velice aktivně. Na první gólovou příležitost si však diváci museli počkat až do poloviny prvního poločasu, kdy se do míče opřel Stanovský, ale jeho pumelice skončila jen na břevně.

Ve 30. minutě se již ovšem domácí radovali. Po shrumáži před brankou se totiž nejlépe zorientoval Sládek a bez problému dotlačil míč do branky – 1:0. Do druhé půle ale Lhota vstoupila jakoby vyměněná. Byla to právě Hrabová, která s přibývajícím časem začínala přebírat iniciativu.

Dvacet minut před koncem měli hosté dokonce možnost pokutového kopu, bohužel pro ně s ní ale nenaložili podle představ. Prakticky ihned z protiútoku dal tak Hrabové lekci z proměňování šancí Jakub Zeman, který se zapsal do střelecké listiny přesnou hlavičkou po centru Stanovského.

Kdo si myslel, že již je o výsledku zápasu rozhodnuto, ten se mýlil. Pět minut před koncem totiž vsítila Hrabová kontaktní gól a zadělala tak na drama. Ve zbývajících minutách měla sice ještě zajímavé šance, ale Dolní Lhotu výrazně podržel gólman Krajina, jež vytasil několik skvělých zákroků ze svého rukávu.

I díky němu se tak domácí radovali ze zisku všech tří bodů. „Myslím si, že jsme byli jasně lepším týmem hlavně v prvním poločase. Druhá půle nám již sice nevyšla podle představ, ale zejména díky bojovnosti v posledních minutách hry jsme tento zápas dotáhli do vítězného konce,“ zhodnotil utkání domácí sekretář Petr Čížek.

Dolní Lhota - Hrabová 2:1 (1:0)
Branky Dolní Lhoty: 30. Sládek, 75. Jakub Zeman
Dolní Lhota: Krajina – Heřman P., Souček, Laub, Balnar – Heřman T. (70. Rychlý), Slíž, Zezulka (88. Zeman Jan), Sládek – Zeman Jakub, Stanovský

Daniel Bartonec