I.B TŘÍDA: Ludgeřovice - Krásné Pole 1:1

Ludgeřovice - Poprvé v roli hlavního trenéra Ludgeřovic v rámci I. B třídy se představil Libor Fryč, který v létě převzal otěže po Romanu Divinovi.

19.8.2010

Ilustrační fotoFoto: Miloš Pekař

Krásné Pole ovšem na Kolasův gól stihlo odpovědět a zrodila se remíza 1:1. Fryčův začátek v nové funkci nebyl vůbec jednoduchý. Kvůli zpoždění s vyřizováním registračních průkazů nemohlo nastoupit hned devět členů základní sestavy.

„Zůstaly viset v Olomouci. Říkali, že tam teď toho mají plné koše a nestíhají,“ poznamenal smířlivě nový ludgeřovický kormidelník. Celková vizáž utkání nebyla příliš zajímavá. Z prvního poločasu stojí za zmínku akorát gól, o nějž se postaral Kolasa. Míč se po rohu odrazil k Matýskovi. Ten jej načechral na Kolasovu hlavu a bylo z toho nejtěsnější možné vedení.

Fotbalový osud tentokrát s brankovými příležitostmi či jiným vzruchem na hřišti trošku skrblil. Ani druhá půle nějaký zásadní zlom nepřinesla. Krásné Pole dokonce stihlo vyrovnat. V dvaašedesáté minutě dolétl balon za ludgeřovickou obranu a jeden z hostí posílal balon podél gólmana rovnou do sítě.

Za nerozhodného stavu mohl domácím zajistit vítězství střídající dorostenec Bielan. Postupoval sám na brankáře, ovšem branka z toho nebyla. I druhá strana se neprezentovala nějak oslnivou invencí. Dvakrát její hráči způsobili závar v šestnáctce Ludgeřovic, ale jinak to je asi opravdu všechno.

„Hráli jsme s oslabenou sestavou, ale beru to tak, jak to je. Výsledek je dle mého názoru pro obě mužstva naprosto spravedlivý,“ přiznal Libor Fryč.

Ludgeřovice - Krásné Pole 1:1 (1:0)
Branka Ludgeřovic: 23. Kolasa.
Ludgeřovice: Slanina – Važík, Gelnar, Kolasa, Táč (78. Adamčík) – Baránek, Matýsek, Fico, M. Balgar – Boháč, Adamec (57. Bielan)

19.8.2010 VSTUP DO DISKUSE
Ivo Vondrák.

ON-LINE rozhovor s Ivo Vondrákem, hejtmanem a krajským lídrem ANO 2011

Milan Čichoň

ON-LINE rozhovor s Milanem Čichoněm, kandidátem ČSSD na poslance PČR

Houbař ztratil v lese zbraň, policisté ji našli

Hůlka, košík, nůž, hadřík, případně mobilní telefon. To vše patří do běžné výbavy houbaře. Neplatí to však o jedenapadesátiletém muži z Ostravy, který si s sebou vzal i legálně drženou zbraň, s níž vyrazil na Opavsko.

Deblkanoisté Kašpar s Mrůzkem se chtějí probojovat do seniorské reprezentace

Talentovaní opavští deblkanoisté Albert Kašpar s Vojtěchem Mrůzkem mají za sebou velmi dobrou sezonu a pro tu příští mají jasný cíl.