Od samého začátku tohoto zápasu se diváci rozhodně nenudili. Šance byly k vidění na obou stranách. Bohužel pro hosty, to byla jenom Ostrava, která je dokázala proměňovat. Po prvním poločase skončily v markvartovické síti hned tři střely.

„Opět jsme vcelku lacině inkasovali. Ale na druhou stranu musím dodat, že se hrál v prvních 45 minutách kvalitní fotbal na obou stranách. My jsme si rovněž dokázali podobně jako soupeř vypracovat několik slibných příležitostí, ale k naši smůle jsme je neproměnili,“ vidí hlavní příčinu neúspěchu v první půli sekretář hostující eskadry Erich Otisk.

Druhý poločas přinesl totožný scénář, jaký nabízel ten předchozí. Největší šanci Markvartovic měl v 60. minutě Ptáčník, ale ani z pokutového kopu nedokázal rozvlnit ostravskou síť. Domácí i v druhé půli přidali shodně tři branky a nakonec se tak radovali z vysokého vítězství 6:0.

„Je to škoda. Nehráli jsme vůbec špatně. Bohužel, když neproměníte šance a špatně bráníte, tak je pak výsledek takový jaký je,“ dodal smutnýmhlasem Erich Otisk.

Ostrava-Jih - Markvartovice 6:0 (3:0)
Branky: Pavlat 2, Zdeněk 2, Zezulčík, Skoč
Markvartovice: Chovanec – Kurovec (46. Pravda), Drozd, Mika, Pietras (80. Polašek) – Ptáčník, Orlík, Musial, Urbánek (13. Reichel) – Šimík, Benefík

Daniel Bartonec