Většina zajímavých událostí se odehrála už v prvním poločase, ve kterém na trávníku existovalo prakticky jen jediné mužstvo, Jakartovice.

Domácí vletěli do utkání jako uragán. Měli míč častěji na svých kopačkách, hráli velice aktivně a vytvářeli si brankové příležitosti. Jednu z nich proměnil ve dvacáté minutě v úvodní gól zápasu útočník Holub.

Necelých deset minut po něm už to bylo 2:0. To se pohotovou střelou prosadil stoper Hořínek. Do poločasu se jakartovičtí fotbalisté trefili ještě jednou. Druhý domácí útočník Paluch utekl obráncům a překonal hostujícího brankáře.

Druhá půle už příliš vzruchu nepřinesla. Domácí, uspokojení tříbrankovým vedením, už se do žádných větších útočných akcí nepouštěli. Hostující Krásné Pole trochu přebralo iniciativu, ale nedařilo se jim prosadit přes dobře fungující obranu domácích. Sice měli častěji balon ve své moci, ale prakticky se do žádných brankových příležitostí nedostali.

Jediný čestný úspěch hostů padl hlavou po rohovém kopu.

„V prvním poločase to bylo naprosto jednoznačné utkání. Soupeře jsme k ničemu nepustili a vypracovali jsme si dostatečný náskok. Druhá půlka už byla z naší strany víceméně udržovací. Hosté sice vypadali aktivněji, ale šance moc neměli. Zápas jsme s přehledem zvládli a jsme naprosto spokojeni,“ chválil své svěřence trenér Jakartovic Zdeněk Knopp.

Jakartovice – Krásné Pole 3:1 (3:0)
Branky: Holub, Hořínek, Paluch – Dittrich
Sestava Jakartovic: Janech – Jančura, Hořínek, Kavan P., Schön – Smuda, Šupák, Strašil (70. Hanel), Satke – Holub, Paluch (85. Petr)

(hab)