„Proti Sokolovu jsme udělali první krůček, který, doufám, že nás odrazí k lepším výsledkům. Další tři body jsme urvali ve Fulneku, a proto věřím, že budeme úspěšní i se Spartou,“ hlásá kapitán Slezanů Jaroslav Kolínek.

„Ke Spartě respekt cítíme, sice je v tabulce pod námi, ale bezesporu má velmi kvalitní tým,“ míní opavský obránce. Letenští mohou být navíc posílení o některé hráče z áčka, neboť to hraje na Baníku až v pondělí. „Je to možné, ale na to se my nemůžeme dívat. Prostě chceme být dnes úspěšnější my,“ podotkl Jaroslav Kolínek.

Nálada v opavském týmu se po dvou výhrách v řadě zlepšila. „Určitě je nálada lepší, ale zatím jsme ještě nic nedokázali. Do konce podzimu chybí ještě tři zápasy a já chci z nich co nejvíce bodů. Pokud se nám to podaří, pak můžeme teprve hovořit o nějakém zlepšení,“ říká přísně Jaroslav Kolínek.

Na předzápasovém rozboru trenér Radek Látal hráčům naznačil, s čím by mohli Letenští v Opavě vyrukovat. „Sparta má dobře technicky vybavené hráče. My musíme produkovat nátlakový fotbal a zkusit je přitlačit,“ hledá klíč k třem bodům Kolínek, který také doufá, že do ochozů přijde slušná divácká návštěva.

„Sparta má zvuk. Nám se poslední dva zápasy výsledkově povedly, věřím, že diváci nám přijdou pomoci k třetí výhře v řadě,“ přeje si kapitán Slezského FC.

Zápas v Městských sadech začíná v 17 hodin.