„Kolikátý zápas to byl, co jsme takhle ztratili,“ ptal se smutným hlasem opavský matador. „Zbytečně rozdáváme body, mohli jsme být v tabulce někde úplně jinde,“ kroutil zklamaně hlavou.

Nutno říci, že Slezský FC v Praze nijak neoslnil. „Pohledná hra to z naší strany nebyla, bylo to hodně o bojovnosti. Všichni to ale na hřišti poctivě odmakali,“ doplnil Jaroslav Kolínek.

Vyrovnání přišlo v nastavení, do té doby Opavští nájezdy domácích s přehledem odráželi. „Nakopávali balony do naší šestnáctky. Dařilo se nám je odvracet, ten poslední jsme ovšem pokazili a zákonitě přišel tvrdý trest,“ povzdechl si kapitán Opavy.

Před utkáním by svěřenci trenéra Radka Látala brali bod všemi deseti. „Teď převládá zklamání. Přece jen výhra byla hodně blízko,“ smutní Kolínek, podle kterého byla pořádně cítit absence Zbyňka Pospěcha. „Zbyněk nám v minulých utkáních výrazně pomohl. Navíc na Žižkově je malé hřiště, a zápas je tak hodně o osobních soubojích, a tohle Zbyňkovi sedí,“ podotkl zkušený obránce.

V sobotu čeká na Slezský FC rezerva pražské Sparty, která vzhledem k reprepauze přijede možná posilněna o některé borce z áčka. „Dá se očekávat, že budou mít posily. Na to se ale nedíváme, bodů jsme rozdali již dost, zajímá nás jedině vítězství,“ uzavřel veterán opavské sestavy.