„Třinec sice hraje o záchranu, avšak jaro ho našlo ve výborné formě a patří k nejlepším týmům jarní části. Čeká nás náročné utkání,“ podotýká lodivod Slezského FC Opava.

Podle Nečkových slov se nebude v dnešním dopoledni pouze bránit. „Oběma týmům jde o hodně, budou se snažit hrát, podle mne ani Třinec nebude chtít jen bránit,“ míní trenér Jiří Neček.

Opavští se vymanili ze střelecké krize, což potvrdili pěti vstřelenými góly v posledních dvou zápasech. „Pevně věřím, že naše trápení je zažehnáno. Trefili se jak Halaška, Kozák tak i Půda. Doufám, že góly vstřelíme i Třinci,“ poznamenal Neček.

O sestavě, která vyběhne k zápasu, ještě trenér jasno nemá. „V týdnu trénovali všichni, i Jarda Švach. Otázka, kdo ale nastoupí, ještě vyřešena není. Každopádně mám nyní příjemnější starosti, snad vyberu to správné složení,“ pousmál se Neček, který si přeje aby do Třince dorazili v hojném počtu i opavští fanoušci.

„Jsou naším dvanáctým hráčem. V Čáslavi byli famózní, Třinec je kousek a věřím, že nám vytvoří domácí prostředí,“ vzkázal do ochozů trenér Slezského FC.