Příbrami se na jaře zatím nedaří, stále čeká na vítězství. „Viděl jsem je ve dvou utkáních. Nevypadali špatně. Na Střížkově mohli vyhrát, byli lepším týmem, jenomže měli smůlu,“ hodnotil výkon sobotního soupeře opavský trenér. „Nás nečeká lehké utkání. Vedeme druhou ligu a soupeři se na nás budou chtít vytáhnout,“ míní Jiří Neček.

Slezané v posledním domácím vystoupení dali Ústí nad Labem čtyři branky, jak slibuje lodivod žluto-modrých, ofenzivní manévry se dají očekávat i dnes. „Chci postavit ofenzivně laděnou sestavu. Věřím, že dáme rychle gól, který by mohl celému zápasu pomoci,“ poznamenal trenér Slezského FC.

V Hradci se museli Opavští obejít bez celé řady marodů, mezi nimi figurovali i Barteska s Kolínkem. „Musím zaklepat, že v současné době vypadají všichni dobře, měli bychom být kompletní, tedy Pejša, Švach, Barteska a Kolínek, to je pro trenéra vždy dobrá situace,“ usmívá se Neček jak bude ale vypadat základní jedenáctka říci nechtěl, jen naznačil: „Hrát budou oba mladíci Uvíra s Horkou. Zápas v Hradci odedřeli, nemám důvod je v něčem brzdit.“ V základu by podle všeho neměl chybět ani Barteska. „S ním počítám,“ uzavřel opavský lodivod. Utkání s Příbramí začíná v sobotu v 17 hodin.