„Pro nás to bylo složité utkání. Opava má zkušený tým, který má výbornou defenzivu, což také v sobotu prokázala,“ řekl Jozef Chovanec.

„Hosté po celý zápas působili fotbalovějším dojmem. My jsme zkušenost nahrazovali elánem a bojovností,“ pokračoval hlavní kouč pražské Sparty. Nerozhodný výsledek byl spíše ziskový pro sparťanské mladíky.

„Opava měla dvě velké šance, my jsme se do žádné větší nedostali. Myslím si, že nakonec ale oba týmy remízu braly,“ míní Chovanec, jenž utkání sledoval hlavně kvůli letenským mladíkům. „Třeba na Folprechtovi bylo vidět zlepšení,“ chválila sparťanská ikona hráče ze středu zálohy.

Premiéru v dresu Letenských si také odbyl běloruský reprezentant Kovba, který přišel z ruské Samary. „Podal výkon, který jsme od něj očekávali. Přišel k nám po prvním pohárovém zápase. Má nyní speciální tréninkový program,“ popsal Jozef Chovanec.

Na otázku, kdo ho zaujal z opavských hráčů, odpověděl: „Hráče Opavy znám. Mužstvo nemají špatné. Máme zmapován celý tamní kraj, to znamená i Ostravsko. Já se ale v sobotu hlavně zaměřoval na naše mladé hráče.“