II. liga

Slezský FC Opava – Karviná, neděle 16.00

MSFL

Brno B – Hlučín, neděle 10.15

Divize E

Dolní Benešov – Rýmařov, sobota 16.30
Brumov – Kravaře, neděle 10.15

Krajský přebor

Lok. Petrovice – Pustá Polom, sobota 16.30
Nový Jičín – Háj ve Slezsku, neděle 16.30
Bohuslavice – Bohumín, neděle 16.30
Oldřišov – Vratimov, neděle 16.30

I. A třída

Radvanice – Kobeřice, sobota 16.30
Hradec n. M. – Ludgeřovice, sobota 16.30
Jakartovice – Slavkov, sobota 16.30
Velké Hoštice – Heřmanice, sobota 16.30
Mokré Lazce – Slavia Opava, neděle 10.00
Štěpánkovice – Fulnek B, neděle 16.30
Krásné Pole – Bolatice, neděle 16.30

I. B třída sk. A

Úvalno – Stěbořice, sobota 16.30
Dolní Moravice – Komárov, sobota 16.30
Zlatníky – Dolní Benešov B, neděle 10.00
Břidličná – Suché Lazce, neděle 16.30
Strahovice – Chuchelná, neděle 16.30
Chlebičov – Jindřichov, neděle 16.30

I. B třída sk. B

Dolní Lhota – Klimkovice, sobota 16.30
Darkovice – Hať, sobota 16.30
Kozmice – Velká Polom, neděle 16.30
Šilheřovice – Markvartovice, neděle 16.30
Píšť – Slovan Ostrava, neděle 16.30
Vřesina – Darkovičky, neděle 16.30

Okresní přebor

Žimrovice – Brumovice, sobota 16.30
Štítina – Budišov n. B., sobota 16.30
Velké Heraltice – Kylešovice, sobota 16.30
Hlavnice – Služovice, sobota 16.30
Vítkov – Slavkov B, sobota 16.30
Bělá – Malé Hoštice, neděle 16.30
Litultovice – Otice, neděle 16.30

Okresní soutěž III. třída sk. A

Závada – Sudice, sobota 16.30
Bohuslavice B – Kobeřice B, sobota 16.30
Píšť B – Štěpánkovice B, sobota 16.30
Chlebičov B – Bolatice B, sobota 16.30
Dobroslavice – Vřesina, neděle 16.30
Háj ve Slezsku B – Hněvošice, neděle 16.30

Okresní soutěž III. třída sk. B

Deštné – Pustá Polom B, sobota 16.30
Vávrovice – Chvalíkovice, sobota 16.30
Budišov n. B. B – Robot Opava, sobota 16.30
Velké Hoštice B – Březová, neděle 10.00
Holasovice – Větřkovice, neděle 16.30
Nové Sedlice – Kyjovice, neděle 16.30

Okresní soutěž IV. třída sk. A

Deportivo Opava – Služovice B, sobota 16.30
Kozmice B – Rohov, sobota 16.30
Strahovice B – Malé Hoštice B, sobota 16.30
Hrabyně – Budišovice, sobota 16.30

Okresní soutěž IV. třída sk. B

Radkov – Holasovice B, sobota 16.00
Sosnová – Moravice, sobota 16.30
Melč – Chvalíkovice B, sobota 16.30
Dolní Životice – Palhanec, neděle 10.00
Štáblovice – Klokočov, neděle 15.00