II. liga

Slovácko – Slezský FC Opava, sobota 15.00

MSFL

Hlučín – Zlín B, neděle 16.30

Divize E

Kravaře – Dolní Benešov, neděle 16.30

Krajský přebor

Háj ve Slezsku – Lok. Petrovice, sobota 16.30
Lískovec – Bohuslavice, sobota 16.30
Pustá Polom – HÁJEK a SYNOVÉ, neděle 16.30
B. Albrechtice – Oldřišov, neděle 16.30

I. A třída

Heřmanice – Jakartovice, sobota 16.30
Slavia Opava – Radvanice, sobota 16.30
Ludgeřovice – Štěpánkovice, sobota 16.30
Bolatice – Velké Hoštice, neděle 16.30
Slavkov – Mokré Lazce, neděle 16.30
Kobeřice – Hradec n. M., neděle 16.30

I. B třída sk. A

Stěbořice – Chomýž, sobota 16.30
Krásné Loučky – Meteor Strahovice, sobota 16.30
Suché Lazce – Zlatníky, sobota 16.30
Dolní Benešov B – Chlebičov, neděle 16.30
Komárov – Úvalno, neděle 16.30
Chuchelná – Břidličná, neděle 16.30

I. B třída sk. B

Ostrava-Jih – Dolní Lhota, sobota 10.15
Slovan Ostrava – Šilheřovice, sobota 16.30
Velká Polom – Hrabová, sobota 16.30
Darkovičky – Píšť, neděle 16.30
Markvartovice – Darkovice, neděle 16.30
Kozmice – Hať, neděle 16.30

Okresní přebor

Brumovice – Litultovice, sobota 16.30
Otice – Bělá, sobota 16.30
Slavkov B – Hlavnice, sobota 16.30
Malé Hoštice – Vítkov, neděle 16.30
Služovice – Velké Heraltice, neděle 16.30
Kylešovice – Štítina, neděle 16.30
Budišov n. B. – Žimrovice, neděle 16.30

Okresní soutěž III. třída sk. A

Bolatice B – Píšť B, sobota 16.30
Štěpánkovice B – Oldřišov B, sobota 16.30
Kobeřice B – Dobroslavice, sobota 16.30
Vřesina – Závada, sobota 16.30
Sudice – Chlebičov B, neděle 16.30
Hněvošice – Bohuslavice B, neděle 16.30

Okresní soutěž III. třída sk. B

Robot Opava – Vávrovice, sobota 16.30
Skřipov – Nové Sedlice, sobota 16.30
Velké Hoštice B – Pustá Polom B, neděle 10.00
Březová – Budišov n. B. B, neděle 16.30
Kyjovice – Holasovice, neděle 16.30
Větřkovice – Deštné, neděle 16.30

Okresní soutěž IV. třída sk. A

Hrabyně – Darkovice B, sobota 16.30
Rohov – Deportivo Opava, sobota 16.30
Malé Hoštice B – Kozmice B, neděle 14.15
Budišovice – Strahovice B, neděle 16.30

Okresní soutěž IV. třída sk. B

Radkov – Klokočov, sobota 16.00
Štáblovice – Sosnová, sobota 16.30
Holasovice B – Melč, sobota 16.30
Chvalíkovice B – Dolní Životice, sobota 16.30
Palhanec – Moravice, sobota 16.30