II. fotbalová liga

Hlučín – Vlašim, sobota 16.00
Čáslav – Slezský FC Opava, neděle 17.00

Divize E

Orlová – Slezský FC Opava B, sobota 10.15
Hájek a synové – Dolní Benešov, sobota 16.00
Mikulovice – Kravaře, sobota 16.00

Krajský přebor

Hradec nad Moravicí – Nový Jičín, sobota 16.30
Čeladná – Pustá Polom, sobota 16.30
Oldřišov – Háj ve Slezsku, neděle 16.30

I. A třída

Jakartovice – Suché Lazce, sobota 16.30
Fotbal Opava 2004 – Velké Hoštice, sobota 16.30 - hřiště opavské Slavie
Ludgeřovice – Krásné Pole, sobota 16.30
Strahovice – Slavoj Bruntál, neděle 16.30
Šilheřovice – Bolatice, neděle 16.30
Kobeřice – Stěpánkovice, neděle 16.30
Bohuslavice – Mokré Lazce, neděle 16.30

I. B třída

Štítina – Stěbořice, sobota 16.30
FC Ostrava-Jih – Hať, sobota 16.30
Dolní Lhota – Vřesina, sobota 16.30
Markvartovice – Velká Polom, sobota 16.30
Olympia Bruntál – Zlatníky, neděle 15.00
Břidličná – Viktoria Chlebičov, neděle 16.30
Slavkov – Krásné Loučky, neděle 16.30
Dolní Benešov B – Darkovice, neděle 16.30
Kozmice – Klimkovice, neděle 16.30
Darkovičky – Píšť, neděle 16.30

BULY Aréna, přebor muži

Otice – Hněvošice, sobota 16.30
Komárov – Brumovice, sobota 16.30
Kylešovice – Žimrovice, sobota 16.30
Malé Hoštice – Velké Heraltice, neděle 16.30
Budišov nad Budišovkou – Bělá, neděle 16.30
Služovice - Slavkov B, neděle 16.30

KOT Steel III. třída sk. A, muži

Strahovice B – Háj ve Slezsku B, sobota 16.30
Štěpánkovice B – Vřesina, sobota 16.30
Oldřišov B – Bolatice B, sobota 16.30
Kobeřice B – Závada, sobota 16.30
Dobroslavice - Sudice, sobota 16.30

Horský pramen III. třída sk. B, muži

Vávrovice – Deštné, sobota 16.30
Vítkov – Budišov nad Budišovkou B, sobota 16.30
Hlavnice – Březová, sobota 16.30
Skřipov – Pustá Polom B, sobota 16.30
Nové Sedlice – Palhanec, sobota 16.30
Holasovice – Chvalíkovice, neděle 16.30

Bohemaland IV. třída sk. A, muži

Hrabyně – Hněvošice B, sobota 16.30
Kozmice B – Hať B, sobota 16.30
Chuchelná B – Rohov, sobota 16.30
Služovice B – Mokré Lazce B, sobota 16.30
Darkovice B – Velké Hoštice B, neděle 16.30
Budišovice – Píšť B, neděle 16.30

ARCH Global IV. třída sk. B, muži

Otice B – Sosnová, sobota 13.45
Klokočov – Chvalíkovice B, sobota 15.00
Radkov – Holasovice B, sobota 16.00
Deportivo Opava – Štáblovice, sobota 16.30 – hřiště Chmelinec
Moravice - Melč, sobota 16.30
Dolní Životice – Větřkovice, neděle 10.00