II. liga

Sparta Praha B – 1. FC Hlučín, sobota 10.15
Slezský FC Opava – Dukla Praha, sobota 16.00

Divize E

Dolní Benešov – Mikulovice, sobota 16.00
SFC Opava B – Šumperk, neděle 10.15
Kravaře – Zlín B, neděle 16.00

Krajský přebor

Vratimov – Oldřišov, sobota 16.00
Háj ve Slezsku – Český Těšín, sobota 16.00
Pustá Polom – B. Albrechtice, neděle 16.00
Krnov – Hradec n. M., neděle 16.00

I. A třída

Velké Hoštice – Kobeřice, sobota 16.00
Mokré Lazce – Strahovice, neděle 10.00
Krásné Pole – Bohuslavice, neděle 16.00
Štěpánkovice – Ludgeřovice, neděle 16.00
Bolatice – Opava 2004, neděle 16.00
Šilheřovice – Suché Lazce, neděle 16.00
Slavoj Bruntál – Jakartovice, neděle 16.00

I. B třída, sk. A

Krásné Loučky – Štítina, sobota 16.00
Slavia Opava – Olymp Bruntál, sobota 16.00
Stěbořice – Chomýž, sobota 16.00
Zlatníky – Slavkov, neděle 10.00
Chlebičov – Chuchelná, neděle 16.00

I. B třída, sk. B

Velká Polom – Dolní Benešov B, sobota 16.00
Klimkovice – Dolní Lhota, sobota 16.00
Darkovice – Ostrava-Jih, sobota 16.00
Píšť – Markvartovice, neděle 16.00
Polanka – Darkovičky, neděle 16.00
Hať – Kozmice, neděle 16.00

Okresní přebor

Slavkov B – Otice, sobota 16.00
Žimrovice – Služovice, sobota 16.00
Brumovice – Kyjovice, sobota 16.00
Velké Heraltice – Komárov, sobota 16.00
Bělá – Kylešovice, neděle 16.00
Litultovice – Budišov nad Budišovkou, neděle 16.00
Hněvošice – Malé Hoštice, neděle 16.00

Okresní soutěž, III. třída, sk. A

Bohuslavice B – Sudice, sobota 16.00
Závada – Dobroslavice, sobota 16.00
Bolatice B – Kobeřice B, sobota 16.00
Vřesina – Oldřišov B, sobota 16.00
Háj ve Slezsku B – Štěpánkovice B, neděle 16.00

Okresní soutěž, III. třída, sk. B

Palhanec – Vávrovice, sobota 16.00
Pustá Polom B – Nové Sedlice, sobota 16.00
Budišov n. B. B – Hlavnice, sobota 16.00
TJ SOkol Deštné - Holasovice, sobota 16.00
Chvalíkovice – Vítkov, neděle 10.00
Březová – Skřipov, neděle 16.00

Okresní soutěž, IV. třída, sk. A

Mokré Lazce B – Hrabyně, sobota 16.00
Píšť B – Služovice B, sobota 16.00
Sokol Hat B – Spartak Chuchelná B, sobota 16.00
Hněvošice B – Darkovice B, sobota 16.00
Velké Hoštice B – Kozmice B, neděle 10.00
Rohov – Budišovice, neděle 16.00

Okresní soutěž, IV. třída, sk. B

Holasovice B – Otice B, sobota 16.00
Melč – Radkov, sobota 16.00
Dolní Životice – Štáblovice, sobota 16.00
Chvalíkovice B – Deportivo Opava, sobota 16.00
Sosnová – Klokočov, sobota 16.00
Dubina Větřkovice – Moravice, neděle 16.00