II. liga

SFC Opava – Viktoria Žižkov, sobota 16.00
Čáslav – Hlučín, sobota 16.00

Divize E

Orlová – Kravaře, sobota 16.30
Rýmařov – SFC Opava B, neděle 16.30
Havířov – Dolní Benešov, neděle 16.30

Krajský přebor

Lok. Petrovice – Hradec n. M., sobota 17.00
Oldřišov – Bohumín, neděle 17.00
Frýdlant n. O. – Pustá Polom, neděle 17.00
B. Albrechtice – Háj ve Slezsku, neděle 17.00

I. A třída

Krásné Pole – Velké Hoštice, sobota 17.00
Ludgeřovice – Slavoj Bruntál, sobota 17.00
Opava 2004 – Šilheřovice, sobota 17.00
Mokré Lazce – Bolatice, neděle 10.00
Strahovice – Štěpánkovice, neděle 17.00
Bohuslavice – Suché Lazce, neděle 17.00
Kobeřice – Jakartovice, neděle 17.00

I. B třída, sk. A

Štítina – Slavia Opava, sobota 17.00
Zlatníky – Chlebičov, neděle 10.00
Olymp Bruntál – Stěbořice, neděle 15.00
Slavkov – Úvalno, neděle 17.00
Chuchelná – Chomýž, neděle 17.00

I. B třída sk. B

Velká Polom – Klimkovice, sobota 17.00
Dolní Lhota - Kozmice, sobota 17.00
Dolní Benešov B – Polanka, neděle 17.00
Píšť – Vřesina, neděle 17.00
Markvartovice – Hať, neděle 17.00
Darkovičky – Darkovice, neděle 17.00

Okresní přebor

Otice – Bělá, sobota 17.00
Žimrovice – Litultovice, sobota 17.00
Slavkov B – Brumovice, sobota 17.00
Kylešovice – Hněvošice, sobota 17.00
Služovice – Velké Heraltice, neděle 17.00
Budišov n. B. – Malé Hoštice, neděle 17.00
Kyjovice – Komárov, neděle 17.00

Okresní soutěž III. třída, sk. A

Strahovice B – Závada, sobota 17.00
Bohuslavice B – Háj ve Slezsku B, sobota 17.00
Dobroslavice – Štěpánkovice B, sobota 17.00
Kobeřice B – Oldřišov B, sobota 17.00
Sudice – Bolatice B, neděle 17.00

Okresní soutěž III. třída, sk. B

Vávrovice – Březová, sobota 17.00
Pustá Polom B – Budišov n. B. B, sobota 17.00
Palhanec - Chvalíkovice, sobota 17.00
Nové Sedlice – Deštné, sobota 17.00
Skřipov – Holasovice, sobota 17.00
Hlavnice – Vítkov, sobota 17.00

Okresní soutěž IV. třída, sk. A

Hrabyně – Rohov, sobota 17.00
Píšť B – Hať B, sobota 17.00
Mokré Lazce B – Velké Hoštice B, sobota 17.00
Služovice B – Hněvošice B, sobota 17.00
Chuchelná B – Kozmice B, sobota 17.00
Budišovice – Darkovice B, neděle 17.00

Okresní soutěž IV. třída, sk. B

Otice B – Větřkovice, sobota 14.15
Radkov – Sosnová, sobota 16.00
Melč – Štáblovice, sobota 17.00
Holasovice B – Chvalíkovice B, sobota 17.00
Moravice – Klokočov, sobota 17.00
Dolní Životice – Deportivo Opava, neděle 10.00