II. liga

Vlašim – SFC Opava, sobota 17.00
Hlučín – Dukla, sobota 17.00

Divize E

Dolní Benešov – Kravaře, sobota 16.30
SFC Opava B – Velké Losiny, sobota 16.30

Krajský přebor

Lok. Petrovice – Oldřišov, sobota 17.00
Hradec n. M. – Čeladná, sobota 17.00
Háj ve Slezsku – Lískovec, sobota 17.00
Pustá Polom – Bohumín, neděle 17.00

I. A třída

Opava 2004 – Strahovice, sobota 17.00
Jakartovice – Ludgeřovice, sobota 17.00
Suché Lazce – Mokré Lazce, sobota 17.00
Velké Hoštice – Štěpánkovice, sobota 17.00
Šilheřovice – Kobeřice, neděle 17.00
Slavoj Bruntál – Bohuslavice, neděle 17.00
Bolatice – Krásné Pole, neděle 17.00

I. B třída sk. A

Jindřichov – Chuchelná, sobota 17.00
Stěbořice – Slavkov, sobota 17.00
D. Moravice – Zlatníky, sobota 17.00
Břidličná – Štítina, neděle 17.00
Chlebičov – Slavia Opava, neděle 17.00

I. B třída sk. B

Dolní Lhota – Dolní Benešov B, sobota 17.00
Ostrava-Jih – Darkovičky, sobota 17.00
Darkovice – Markvartovice, sobota 17.00
Klimkovice – Píšť, sobota 17.00
Kozmice – Hrabová, neděle 17.00
Hať – Velká Polom, neděle 17.00

Okresní přebor

Komárov – Budišov n. B., sobota 17.00
Brumovice – Žimrovice, sobota 17.00
Velké Heraltice – Slavkov B, neděle 17.00
Malé Hoštice – Kylešovice, neděle 17.00
Kyjovice – Otice, neděle 17.00
Hněvošice – Služovice, neděle 17.00
Litultovice – Bělá, neděle 17.00

Okresní soutěž, III. třída sk. A

Strahovice B – Kobeřice B, sobota 17.00
Štěpánkovice B – Bohuslavice B, sobota 17.00
Bolatice B – Závada, sobota 17.00
Oldřišov B – Dobroslavice, neděle 17.00
Vřesina – Sudice, neděle 17.00

Okresní soutěž, III. třída sk. B

Vávrovice – Hlavnice, sobota 17.00
Vítkov – Skřipov, sobota 17.00
Deštné – Palhanec, sobota 17.00
Budišov n. B. B – Březová, sobota 17.00
Chvalíkovice – Pustá Polom B neděle, 10.00
Holasovice – Nové Sedlice, neděle 17.00

Okresní soutěž, IV. třída sk. A

Hrabyně – Chuchelná B, sobota 17.00
Kozmice B – Budišovice, sobota 17.00
Hněvošice B – Mokré Lazce B, sobota 17.00
Hať B – Rohov, sobota 17.00
Darkovice B – Služovice B, neděle 10.00
Velké Hoštice B – Píšť B, neděle 10.00

Okresní soutěž, IV. třída sk. B

Klokočov – Radkov, sobota 15.00
Otice B – Dolní Životice, sobota 17.00
Deportivo Opava – Moravice, sobota 17.00
Sosnová – Holasovice B, sobota 17.00
Chvalíkovice B – Melč, sobota 17.00
Štáblovice – Větřkovice, sobota 17.00