Divize E

Kravaře – Val. Meziříčí, sobota 16.00
Hranice - SFC Opava B, neděle 16.30

Krajský přebor

Oldřišov – Pustá Polom, neděle 17.00
Frenštát p. R. – Háj ve Slezsku, neděle 17.00
B. Albrechtice – Hradec n. M., neděle 17.00

I. A třída

Krásné Pole – Suché Lazce, sobota 17.00
Ludgeřovice – Šilheřovice, sobota 17.00
Mokré Lazce – Slavoj Bruntál, neděle 10.00
Strahovice v. Velké Hoštice, neděle 17.00
Štěpánkovice – Bolatice, neděle 17.00
Bohuslavice – Jakartovice, neděle 17.00
Kobeřice – Opava 2004, neděle 17.00

I. B třída sk. A

Štítina – Chlebičov, sobota 17.00
Slavia Opava – Dolní Moravice, sobota 17.00
Krásné Loučky – Stěbořice, sobota 17.00
Zlatníky – Úvalno, neděle 10.00
Slavkov – Chomýž, neděle 17.00

I. B třída sk. B

Velká Polom – Darkovice, sobota 17.00
Hrabová – Dolní Lhota, sobota 17.00
Dolní Benešov B – Vřesina, neděle 17.00
Píšť – Hať, neděle 17.00
Markvartovice – Ostrava-Jih, neděle 17.00
Darkovičky – Kozmice, neděle 17.00

Okresní přebor

Otice – Litultovice, sobota 17.00
Žimrovice – Velké Heraltice, sobota 17.00
Slavkov B – Hněvošice, sobota 17.00
Kylešovice – Komárov, sobota 17.00
Bělá – Brumovice, neděle 17.00
Služovice – Malé Hoštice, neděle 17.00
Budišov n. B. – Kyjovice, neděle 17.00

Okresní soutěž III. třída sk. A

Bolatice B – Strahovice B, sobota 17.00
Závada – Vřesina, sobota 17.00
Bohuslavice B – Oldřišov B, sobota 17.00
Dobroslavice – Kobeřice B, sobota 17.00
Sudice – Háj ve Slezsku B, neděle 17.00

Okresní soutěž III. třída sk. B

Budišov n. B. B – Vávrovice, sobota 17.00
Pustá Polom B – Deštné, sobota 17.00
Palhanec – Holasovice, sobota 17.00
Nové Sedlice – Vítkov, sobota 17.00
Skřipov – Hlavnice, sobota 17.00
Březová – Chvalíkovice, neděle 17.00

Okresní soutěž IV. třída sk. A

Hať B – Hrabyně, sobota 17.00
Píšť B – Hněvošice B, sobota 17.00
Mokré Lazce B – Darkovice B, sobota 17.00
Služovice B – Kozmice B, sobota 17.00
Rohov – Velké Hoštice B, neděle 17.00
Budišovice – Chuchelná B, neděle 17.00

Okresní soutěž IV. třída sk. B

Radkov – Deportivo Opava, sobota 16.00
Štáblovice – Otice B, sobota 17.00
Větřkovice – Chvalíkovice B, sobota 17.00
Melč – Sosnová, sobota 17.00
Holasovice B – Klokočov, sobota 17.00
Moravice – Dolní Životice, sobota 17.00