II. liga

Hlučín – Vlašim, sobota 16.00

MSFL

Vítkovice – SFC Opava, sobota 16.30

Divize E

Orlová – SFC Opava B, sobota 16.30
Havířov – Dolní Benešov, neděle 16.30

Krajský přebor

Hradec n. M. – Krnov, sobota 17.00
Háj ve Slezsku – Čeladná, sobota 17.00
Oldřišov – Opava 2004, neděle 17.00
Pustá Polom – Frýdlant n. O., neděle 17.00
Dětmarovice – Jakartovice, neděle 17.00

I. A třída

Velké Hoštice – Bílovec, sobota 17.00
Ludgeřovice – Štěpánkovice, sobota 17.00
Vratimov – Bohuslavice, sobota 17.00
Slavoj Bruntál – Mokré Lazce, neděle 17.00
Polanka – Kobeřice, neděle 17.00
Šilheřovice – Krásné Pole, neděle 17.00
Bolatice – Slavkov, neděle 17.00

I. B třída sk. A

Otice – Horní Benešov, sobota 17.00
Chomýž – Chlebičov, sobota 17.00
Břidličná – Zlatníky, sobota 17.00
Štítina – Olympia Bruntál, sobota 17.00
Chuchelná – Stěbořice, neděle 17.00

I. B třída sk. B

Darkovice – Velká Polom, sobota 17.00
Dolní Lhota – Markvartovice, sobota 17.00
Suché Lazce – Píšť, sobota 17.00
Strahovice – Svinov, neděle 17.00
Darkovičky – Kozmice, neděle 17.00
Hať – Hrabová, neděle 17.00

Okresní přebor

Žimrovice – Budišov n. B., sobota 17.00
Velké Heraltice – Kylešovice, sobota 17.00
Litultovice – Malé Hoštice, sobota 17.00
Vítkov – Slavia Opava, neděle 17.00
Hněvošice – Vřesina, neděle 17.00
Kyjovice – Služovice, neděle 17.00
Dolní Benešov B – Slavkov B, neděle 17.00

Okresní soutěž III. třída sk. A

Štěpánkovice B – Dobroslavice, sobota 17.00
Strahovice B – Budišovice, sobota 17.00
Oldřišov B – Kobeřice B, sobota 17.00
Bolatice B – Píšť B, sobota 17.00
Hať B – Bohuslavice B, sobota 17.00
Bělá – Sudice, neděle 17.00
Háj ve Slezsku B – Velké Hoštice B, neděle 17.00

Okresní soutěž III. třída sk. B

Otice B – Březová, sobota 14.30
Vávrovice – Brumovice, sobota 17.00
Pustá Polom B – Komárov, sobota 17.00
Hlavnice – Skřipov, sobota 17.00
Budišov n. B. B – Větřkovice, sobota 17.00
Holasovice – Nové Sedlice, neděle 17.00
Palhanec – Chvalíkovice, neděle 17.00

Okresní soutěž IV. třída sk. A

Kozmice B – Mokré Lazce B, sobota 17.00
Hrabyně – Rohov, sobota 17.00
Hněvošice B – Služovice B, sobota 17.00
Chuchelná B – Deportivo Opava, sobota 17.00
Darkovice B – Šilheřovice B, neděle 17.00
Závada – Horní Lhota, neděle 17.00

Okresní soutěž IV. třída sk. B

Radkov – Melč, sobota 16.00
Štáblovice – Vávrovice B, sobota 17.00
Sosnová – Těškovice, sobota 17.00
Deštné – Klokočov, sobota 17.00
Dolní Životice – Holasovice B, neděle 10.00
Vítkov B – Moravice, neděle 15.00