II. liga

Hlučín – Zlín, sobota 16.00

Divize E

Dolní Benešov – SFC Opava B, sobota 16.30
Kravaře – Šumperk, sobota 15.30

Krajský přebor

Lískovec – Oldřišov, sobota 17.00
Petřkovice – Háj ve Slezsku, sobota 17.00
Pustá Polom – Český Těšín, neděle 17.00
Bohumín – Hradec n. M., neděle 17.00

I. A třída

Ludgeřovice – Strahovice, sobota 17.00
Velké Hoštice – Slavoj Bruntál, sobota 17.00
Mokré Lazce – Opava 2004, neděle 10.00
Bohuslavice – Kobeřice, neděle 17.00
Krásné Pole – Šilheřovice, neděle 17.00
Štěpánkovice – Jakartovice, neděle 17.00
Bolatice – Suché Lazce, neděle 17.00

I. B třída sk. A

Slavia Opava – Chomýž, sobota 17.00
Zlatníky – Jindřichov, neděle 17.00
Olymp Bruntál – Štítina, neděle 17.00
Slavkov – Chuchelná, neděle 17.00
Chlebičov – Stěbořice, neděle 17.00

I. B třída sk. B

Markvartovice – Hrabová, sobota 17.00
Velká Polom – Dolní Lhota, sobota 17.00
Vřesina – Darkovice, sobota 17.00
Klímkovice – Hať, sobota 17.00
Dolní Benešov B – Darkovičky, neděle 17.00
Píšť – Kozmice, neděle 17.00

Okresní přebor

Kylešovice – Otice, sobota 17.00
Slavkov B – Kyjovice, sobota 17.00
Žimrovice – Komárov, sobota 17.00
Litultovice – Hněvošice, sobota 17.00
Brumovice – Velké Heraltice, sobota 17.00
Služovice – Budišov n. B., neděle 17.00
Bělá – Malé Hoštice, neděle 17.00

Okresní soutěž III. třída sk. A

Dobroslavice – Strahovice B, sobota 17.00
Bohuslavice B – Kobeřice B, sobota 17.00
Robot Opava – Oldřišov B, sobota 17.00
Závada – Háj ve Slezsku B, sobota 17.00
Bolatice B – Vřesina, sobota 17.00
Sudice – Štěpánkovice B, neděle 17.00

Okresní soutěž III. třída sk. B

Skřipov – Vávrovice, sobota 17.00
Nové Sedlice – Hlavnice, sobota 17.00
Pustá Polom B – Holasovice, sobota 17.00
Budišov n. B. B – Chvalíkovice, sobota 17.00
Větřkovice – Sosnová, neděle 17.00
Palhanec – Vítkov, neděle 17.00
Březová – Deštné, neděle 17.00

Okresní soutěž IV. třída sk. A

Služovice B – Chuchelná B, sobota 17.00
Píšť B – Darkovice B, sobota 17.00
Hať B – Velké Hoštice B, sobota 17.00
Budišovice – Hrabyně, neděle 17.00
Rohov – Hněvošice B, neděle 17.00

Okresní soutěž IV. třída sk. B

Radkov – Dolní Živoříce, sobota 16.00
Moravice – Otice B, sobota 17.00
Holasovice B – Deportivo Opava, sobota 17.00
Melč – Klokočov, sobota 17.00
Štáblovice – Chvalíkovice B, sobota 17.00