II. liga
Tescoma Zlín - SFC Opava, sobota 19.00

MSFL

Hlučín – Zbrojovka Brno B, sobota 16.00

Divize E

Havířov – SFC Opava B, sobota 14.00
Valašské Meziříčí - Dolní Benešov, sobota 16.00
Krnov – Kravaře, neděle 16.00

Krajský přebor

Háj ve Slezsku - Český Těšín, sobota 16.00
Pustá Polom - Dětmarovice, neděle 16.00
Oldřišov – Jakartovice, neděle 16.00
Janovice - Hradec n. M., neděle 16.00

I.A třída, skupina A

Štítina - Slavoj Bruntál, sobota 16.00
Ludgeřovice - Krásné Pole, sobota 16.00
Mokré Lazce - Kobeřice, neděle 16.00
Markvartovice - Heřmanice, neděle 16.00
Bolatice - Štěpánkovice, neděle 16.00
Slavkov - Bílovec, neděle 16.00
Bohuslavice - Velké Hoštice, neděle 16.00

I.B třída, skupina A

Suché Lazce – Chuchelná, sobota 16.00
Chomýž - Zlatníky, sobota 16.00
Břidličná - Chlebičov, sobota 16.00
Kylešovice - Dolní Moravice, sobota 16.00
Otice - Olymp. Bruntál, sobota 16.00

I.B třída, skupina B

Šilheřovice - Klimkovice, sobota 16.00
Velká Polom - Hrabová, sobota 16.00
Darkovičky - Darkovice, neděle 16.00
Strahovice - Hať, neděle 16.00
Kozmice - Píšť, neděle 16.00

Okresní přebor

Žimrovice - Služovice, sobota 16.00
Bolatice B - Velké Heraltice, sobota 16.00
Dolní Benešov B - Budišov nad Budišovkou, neděle 16.00
Malé Hoštice - Větřkovice, neděle 16.00
Hněvošice - Vítkov, neděle 16.00
Litultovice - Slavia Opava, neděle 16.00
Vřesina - Stěbořice, neděle 16.00

III. třída, skupina A

Štěpánkovice B – Komárov, sobota 16.00
Pustá Polom B - Kobeřice B, sobota 16.00
Oldřišov B - Budišovice, sobota 16.00
Strahovice B - Dobroslavice, sobota 16.00
Háj ve Slezsku B - Sudice, neděle 16.00
Bělá - Velké Hoštice B, neděle 16.00
(Utkání Bohuslavice B - Píšť B je na programu ve středu 14. září v 16.30)

III. třída, skupina B

Otice B - Hlavnice, sobota 13.45
Vávrovice – Holasovice, sobota 16.00
Brumovice - Nové Sedlice, sobota 16.00
Slavkov B - Vítkov B, sobota 16.00
Budišov nad Budišovkou B - Deportivo Opava, sobota 16.00
Kyjovice - Březová, neděle 16.00
Chvalíkovice - Skřipov, neděle 16.00

IV. třída, skupina A

Hněvošice B - Hať B, sobota 16.00
Hrabyně - Šilheřovice B, sobota 16.00
Malé Hoštice B - Darkovice B, sobota 16.00
Chuchelná B - Služovice B, neděle 16.00
Závada - Chlebičov B, neděle 16.00
Rohov - Mokré Lazce B, neděle 16.00
Štítina B - Kozmice B, neděle 16.00

IV. třída, skupina B

Radkov - Štáblovice, sobota 16.00
Čermná ve Slezsku - Dolní Životice, sobota 16.00
Sosnová - Vávrovice B, sobota 16.00
Těškovice - Palhanec, sobota 16.00
Melč - Klokočov, sobota 16.00
Holasovice B - Deštné, sobota 16.00