II. liga

SFC Opava - Karviná, sobota 18.00

MSFL

Hlučín - HFK Olomouc, sobota 16.00

Divize E

Lískovec - Dolní Benešov, sobota 16.00
SFC Opava B - Petrovice, neděle 10.15
Slavičín - Kravaře, neděle 10.15

Krajský přebor

Háj ve Slezsku - Dětmarovice, sobota 16.00
Polanka - Pustá Polom, neděle 16.00
Oldřišov - Poruba 2004, neděle 16.00
Frenštát pod Radhoštěm - Jakartovice, neděle 16.00
Rýmařov - Hradec nad Moravicí, neděle 16.00

I.A třída

Štítina - Mokré Lazce, sobota 16.00
Ludgeřovice - Štěpánkovice, sobota 16.00
Velké Hoštice - Krásné Pole, neděle 10.00
Markvartovice - Slavoj Bruntál, neděle 16.00
Bolatice - Kobeřice, neděle 16.00
Slavkov - Heřmanice, neděle 16.00
Bohuslavice - Bílovec, neděle 16.00

I.B třída, skupina A

Suché Lazce - Chomýž, sobota 16.00
Horní Benešov - Chuchelná, sobota 16.00
Břidličná - Zlatníky, sobota 16.00
Kylešovice - M. Albrechtice, sobota 16.00
Krásné Loučky - Chlebičov, sobota 16.00
Otice - Dolní Moravice, sobota 16.00

I.B třída, skupina B

Šilheřovice - Darkovice, sobota 16.00
Velká Polom - FC Ostrava-Jih, sobota 16.00
Darkovičky - Dolní Lhota, neděle 16.00
Strahovice - Klimkovice, neděle 16.00
Kozmice - Hať, neděle 16.00
Píšť - Vřesina, neděle 16.00

Okresní přebor

Stěbořice - Slavia Opava, sobota 16.00
Žimrovice - Budišov nad Budišovkou, sobota 16.00
Bolatice B - Větřkovice, sobota 16.00
Hněvošice - Služovice, neděle 16.00
Litultovice - Velké Heraltice, neděle 16.00
Vřesina - Vítkov, neděle 16.00
Dolní Benešov B - Malé Hoštice, neděle 16.00

III. třída, skupina A

Štěpánkovice B - Pustá Polom B, sobota 16.00
Oldřišov B - Komárov, sobota 16.00
Strahovice B - Budišovice, sobota 16.00
Bohuslavice B - Dobroslavice, sobota 16.00
Píšť B - Velké Hoštice B, sobota 16.00
Bělá - Sudice, neděle 16.00
Háj ve Slezsku B - Kobeřice B, neděle 16.00

III. třída, skupina B

Otice B - Skřipov, sobota 13.45
Vávrovice - Brumovice, sobota 16.00
Slavkov B - Březová, sobota 16.00
Budišov nad Budišovkou B - Vítkov B, sobota 16.00
Deportivo Opava - Hlavnice, sobota 16.00
Kyjovice - Holasovice, neděle 16.00
Chvalíkovice - Nové Sedlice, neděle 16.00

IV. třída, skupina A

Hněvošice B - Služovice B, sobota 16.00
Hrabyně - Chlebičov B, sobota 16.00
Mokré Lazce B - Šilheřovice B, sobota 16.00
Rohov - Hať B, neděle 16.00
Štítina B - Malé Hoštice B, neděle 16.00
Závada - Darkovice B, neděle 16.00

IV. třída, skupina B

Deštné - Klokočov, sobota 15.00
Čermná ve Slezsku - Štáblovice, sobota 16.00
Sosnová - Moravice, sobota 16.00
Melč - Vávrovice B, sobota 16.00
Holasovice B - Palhanec, sobota 16.00