I. Dorostenecká liga

Hlučín – Meteor Praha, sobota 13.15

II. liga

Varnsdorf – Slezský FC Opava, neděle 17.00

MSFL

Slezský FC Opava B – Třebíč, neděle 10.30 (hřiště Chlebičov)
Zábřeh – Hlučín, neděle 16.30

Divize E

Vítkovice - Dolní Benešov, sobota 16.30

Krajský přebor

Háj ve Slezsku – Krnov, sobota 16.30
Pustá Polom – Heřmanice, neděle 16.30
Markvartovice – Kravaře, neděle 16.30
Kobeřice – Frýdlant, neděle 16.30

I.A třída, skupina A

Vítkov – Štěpánkovice, sobota 16.30
Štítina – Chlebičov, sobota 16.30
Kylešovice – Darkovičky, sobota 16.30
Hrabová – Mokré Lazce, sobota 16.30

I.B třída, skupina A

Žimrovice – Chuchelná, sobota 16.30
Otice – Město Albrechtice, sobota 16.30
Slavia Opava – Velké Heraltice, sobota 16.30
Slavkov – Oldřišov, neděle 16.30
Píšť – Bílovec, neděle 16.30
Bruntál – Bolatice, neděle 16.30
Zlatníky – Velké Hoštice, neděle 10.00
Bohuslavice – Úvalno, neděle 16.30

I.B třída, skupina B

Velká Polom – Šilheřovice, sobota 16.30
Ludgeřovice – Stará Bělá, sobota 16.30
Dolní Lhota – Fryčovice, sobota 16.30
Darkovice – Staříč, sobota 16.30
Kozmice – Ostrava-Jih, neděle 16.30
Hať – Hlubina, neděle 16.30

Okresní přebor

Pustá Polom B – Stěbořice, sobota 16.30
Hradec nad Moravicí – Skřipov, neděle 15.00
Bělá – Malé Hoštice, neděle 15.00
Vřesina – Kobeřice, neděle 16.30
Hněvošice – Vávrovice, neděle 16.30
Budišov nad Budišovkou – Jakartovice, neděle 16.30 (hřiště Jakubčovice)
Strahovice – Litultovice, neděle 16.30

III. třída

Strahovice B – Sudice B, sobota 16.30
Bohuslavice B – Oldřišov B, sobota 16.30
Píšť B – Budišovice, sobota 16.30
Štěpánkovice B – Bolatice B, sobota 16.30
Nové Sedlice – Březová, sobota 16.30
Suché Lazce – Brumovice, sobota 16.30
Hlavnice – Holasovice, sobota 16.30
Dolní Životice – Melč, neděle 10.00
Vítkov B – Komárov, neděle 16.00
Služovice – Chlebičov B, neděle 16.30
Štítina B – Dobroslavice, neděle 16.30
Kyjovice – Chvalíkovice, neděle 16.30

IV. třída

Deštné – Palhanec, sobota 15.00
Služovice B – Závada, sobota 16.30
Hať B – Horní Lhota, sobota 16.30
Vávrovice B – Těškovice, sobota 16.30
Moravice – Sosnová, sobota 16.30
Štáblovice – Větřkovice, neděle 15.30
Darkovice B – Chuchlená B, neděle 16.30
Hrabyně – Darkovičky B, neděle 16.30
Háj ve Slezsku B – Malé Hoštice B, neděle 16.30