I. dorostenecká liga

Opava - Teplice, sobota 10.30

II. liga

Příbram - Opava, sobota 15.15 (ČT4 Sport)

MSFL

Otrokovice - Velké Meziříčí, sobota 10.30
Rýmařov - Kroměříž, sobota 14.00
Hlučín - Líšeň, sobota 14.00
Hulín - Petřkovice, sobota 14.00
Uherský Brod - Valašské Meziříčí, sobota 14.00
Mohelnice - Vyškov, sobota 14.00
HFK Olomouc - Prostějov, sobota 14.00
Uničov - Hodonín, neděle 10.15

Divize E

Vsetín - Nové Sady, sobota 14.00
Petrovice - Šternberk, sobota 14.00
Hranice - Havířov, sobota 14.00
Slavičín - Jeseník, neděle 10.15
Opava B - Ústí, neděle 10.15
Frýdlant nad Ostravicí - Nový Jičín, neděle 14.00
Kozlovice - Dolní Benešov, neděle 14.00

Krajský přebor

Orlová - Polanka, sobota 14.00
Český Těšín - Dětmarovice, sobota 14.00
Stará Bělá - Břidličná, sobota 14.00
Šenov - Heřmanice, sobota 14.00
Vratimov - Frenštát pod Radhoštěm, sobota 14.00
Bruntál - Bílovec, neděle 14.00
Krnov - Háj ve Slezsku, neděle 14.00
Pustá Polom - Čeladná, neděle 14.00

I.A třída, skupina A

Hlubina - Chlebičov, sobota 14.00
Ludgeřovice - Bolatice, sobota 14.00
Vítkov - Krásné Loučky, sobota 14.00
Slavkov - Mokré Lazce, neděle 14.00
Darkovičky - Jakubčovice, neděle 14.00
Kravaře - Kobeřice, neděle 14.00
Oldřišov - Velké Heraltice, neděle 14.00

I.B třída, skupina A

Velké Hoštice - Karlovice, sobota 14.00
Zlatníky - Suché Lazce, sobota 14.00
Kylešovice - Žimrovice, sobota 14.00
Štěpánkovice - Úvalno, sobota 14.00
Hradec nad Moravicí - Horní Benešov, sobota 14.00
Město Albrechtice - Malé Hoštice, sobota 14.00
Chomýž - Bruntál B, sobota 14.00

I.B třída, skupina B

Petřvald na Moravě - Dolní Lhota, sobota 14.00
Ostrava Jih - Hať, sobota 14.00
Bohuslavice - Klimkovice, sobota 14.00
Darkovice - Strahovice, sobota 14.00
Šilheřovice - Velká Polom, sobota 14.00
Kozmice - Chuchelná, neděle 14.00
Píšť - Vřesina, neděle 14.00

Okresní přebor (Opavsko)

Otice - Hlavnice, sobota 14.00
Kobeřice B - Jakartovice, sobota 14.00
Vřesina - Dobroslavice, sobota 14.00
Dolní Životice - Hněvošice, sobota 14.00
Stěbořice - Štítina, sobota 14.00
Březová - Budišov nad Budišovkou, sobota 14.00
Litultovice - Slavia Opava, neděle 14.00

Okresní přebor (Bruntálsko)

Světlá Hora - Velká Štáhle, sobota 14.00
Vrbno pod Pradědem - Široká Niva, sobota 14.00
Staré Město - Stará Ves, sobota 14.00
Třemešná - Nové Heřminovy, sobota 14.00
Jindřichov - Slezské Rudoltice, sobota 14.00
Břidličná B - Dolní Moravice, neděle 14.00
Rýmařov B - Vysoká-Pitárne, neděle 14.00

III. třída, skupina A (Opavsko)

Bohuslavice B - Štěpánkovice B, sobota 10.30
Závada - Strahovice B, sobota 14.00
Oldřišov B - Kozmice B, sobota 14.00
Služovice - Darkovičky B, sobota 14.00
Bolatice B - Bělá, sobota 14.00
Sudice - Hať B, sobota 14.00

III. třída, skupina A (Bruntálsko)

Rusín - Město Albrechtice B, neděle 10.00

III. třída, skupina B (Opavsko)

Slavkov B - Brumovice, sobota 14.00
Vávrovice - Sosnová, sobota 14.00
Melč - Holasovice, sobota 14.00
Štáblovice - Svobodné Heřmanice, sobota 14.00
Budišov nad Budišovkou B - Radkov, sobota 14.00
Vítkov B - Moravice, neděle 14.00

III. třída, skupina B (Bruntálsko)

Malá Morávka - Milotice nad Opavou, sobota 14.00
Moravskoslezský Kočov - Leskovec, sobota 14.00
Lomnice - Dětřichov nad Bystřicí, sobota 14.00
Dvorce - Ryžoviště, sobota 14.00
Zátor - Razová, neděle 14.00

III. třída, skupina C (Opavsko)

Horní Lhota - Větřkovice, sobota 14.00
Skřipov - Palhanec, sobota 14.00
Chvalíkovice - Kyjovice, sobota 14.00
Hrabyně - Těškovice, sobota 14.00
Raduň - Budišovice, neděle 14.00
Komárov - Vávrovice B, neděle 14.00