I. liga staršího dorostu

Olomouc – Opava, sobota 11.00

II. liga

Karviná – Opava, sobota 17.00

MSFL

Kroměříž – Hlučín, sobota 19.00

Divize E

Dolní Benešov – Vsetín, sobota 16.30
Hranice – Opava B, sobota 16.30

Krajský přebor

Český Těšín – Háj ve Slezsku, sobota 16.30
Břidličná – Kravaře, sobota 16.30
Vendryně – Markvartovice, neděle 16.30
Pustá Polom – Vítkov, neděle 16.30
Frenštát pod Radhoštěm – Kobeřice, středa 9. září, 17.00

I.A třída, skupina A

Mokré Lazce – Jakubčovice, neděle 10.00
Bílovec – Bolatice, neděle 16.30
Bohuslavice – Kylešovice, neděle 16.30
Oldřišov – Darkovičky, neděle 16.30
Chlebičov – Krásné Loučky, neděle 16.30
Slavkov – Štítina, neděle 16.30

I.B třída, skupina A

Chomýž – Otice, sobota 16.30
Úvalno – Velké Hoštice, sobota 16.30
Světlá Hora – Velké Heraltice, sobota 16.30
Zlatníky – Strahovice, neděle 10.00
Chuchelná – Bruntál B, neděle 16.30
Štěpánkovice – Žimrovice, neděle 16.30

I.B třída, skupina B

Ludgeřovice – Kozmice, sobota 16.30
Stará Bělá – Hať, sobota 16.30
Staříč – Dolní Lhota, sobota 16.30
Píšť – Vřesina, neděle 16.30
Šilheřovice – Darkovice, neděle 16.30

Okresní přebor

Chlebičov B – Bělá, sobota 16.00
Kobeřice B – Vávrovice, sobota 16.30
Pustá Polom B – Budišov nad Budišovkou, sobota 16.30
Stěbořice – Suché Lazce, sobota 16.30
Malé Hoštice – Jakartovice, sobota 16.30
Hradec nad Moravicí – Slavia Opava, neděle 15.00
Litultovice – Vřesina, neděle 16.30

III. třída, skupina A

Bohuslavice B – Strahovice B, sobota 16.30
Píšť B – Dobroslavice, sobota 16.30
Oldřišov B – Budišovice, sobota 16.30
Hněvošice – Bolatice B, neděle 16.30
Sudice – Služovice, neděle 16.30
Komárov – Závada, neděle 16.30

III. třída, skupina B

Březová – Hlavnice, sobota 16.30
Melč – Brumovice, sobota 16.30
Skřipov – Štítina B, sobota 16.30
Dolní Životice – Vítkov B, neděle 10.00
Holasovice – Nové Sedlice, neděle 16.30
Kyjovice – Těškovice, neděle 16.30

IV. třída, skupina A

Hať B – Darkovičky B, sobota 16.30
Hrabyně – Darkovice B, sobota 16.30
Chuchelná B – Služovice B, sobota 16.30
Slovan Ostrava B – Štěpánkovice B, neděle 11.00
Dolní Benešov B – Horní Lhota, neděle 16.30

IV. třída, skupina B

Radkov – Deštné, sobota 14.00
Moravice – Palhanec, sobota 16.30
Sosnová – Štáblovice, sobota 16.30
Chvalíkovice – Větřkovice, neděle 16.30
Vávrovice B – Slavkov B, neděle 16.30