I. dorostenecká liga

Karviná – Opava, sobota 10.15
Hlučín – Pardubice, sobota 13.00

II. liga

Varnsdorf – Opava, neděle 14.00

MSFL

Líšeň – Hlučín, sobota 14.00

Divize E

Petrovice – Opava B, sobota 14.00
Jeseník – Pustá Polom, sobota 14.00
Rýmařov – Dolní Benešov, sobota 14.00

Krajský přebor

Frenštát pod Radhoštěm - Kobeřice, neděle 11.00 (hřiště Kobeřice)
Bílovec – Háj ve Slezsku, neděle 14.00

I.A třída, skupina A

Jakubčovice – Mokré Lazce, sobota 14.00
Ludgeřovice – Darkovičky, sobota 14.00
Stará Bělá – Štítina, sobota 14.00
Štěpánkovice – Krásné Loučky, sobota 14.00
Vítkov – Bolatice, sobota 14.00
Bohuslavice – Chlebičov, neděle 14.00
Oldřišov – Kravaře, neděle 14.00

I.B třída, skupina A

Chomýž – Velké Heraltice, sobota 14.00
Úvalno – Suché Lazce, sobota 14.00
Zlatníky – Velké Hoštice, sobota 14.00
Kylešovice – Otice, sobota 14.30
Slavkov – Žimrovice, neděle 14.00

I.B třída, skupina B

Darkovice – Ostrava-Jih, sobota 14.00
Hrabová – Chuchelná, sobota 14.00
Píšť – Kozmice, sobota 14.00
Strahovice – Václavovice, sobota 14.00
Šilheřovice – Hať, sobota 14.00
Velká Polom – Vřesina, sobota 14.00

Okresní přebor

Hlavnice – Vřesina, sobota 14.00
Kobeřice B – Jakartovice, sobota 14.00
Pustá Polom B – Slavia Opava, sobota 14.00
Bělá – Budišov nad Budišovkou, neděle 14.00
Hněvošice - Stěbořice, neděle 14.00
Litultovice – Vávrovice, neděle 14.00
Malé Hoštice – Hradec nad Moravicí, neděle 14.00

III. třída, skupina A

Bohuslavice B – Bolatice B, sobota 14.00
Dolní Benešov B – Strahovice B, sobota 14.00
Oldřišov B – Štěpánkovice B, sobota 14.00
Závada – Darkovičky B, sobota 14.00
Darkovice B – Hať B, neděle 14.00
Sudice – Služovice, neděle 14.00

III. třída, skupina B

Brumovice – Svobodné Heřmanice, sobota 14.00
Budišov nad Budišovkou B – Dolní Životice, sobota 14.00
Melč – Radkov, sobota 14.00
Moravice – Sosnová, sobota 14.00
Slavkov B – Holasovice, sobota 14.00
Štáblovice – Deštné, sobota 14.00
Vávrovice B – Palhanec, neděle 14.00

III. třída, skupina C

Budišovice – Horní Lhota, sobota 14.00
Hrabyně – Štítina B, sobota 14.00
Skřipov – Chvalíkovice, sobota 14.00
Těškovice – Komárov, sobota 14.00