I. liga staršího dorostu

Jablonec – Opava, sobota 11.00

II. liga

Varnsdorf – Opava, neděle 17.00

MSFL

Zlín B – Hlučín, neděle 10.30

Divize E

Dolní Benešov – Brumov, sobota 16.30
Velké Karlovice – Opava B, sobota 16.30

Krajský přebor

Heřmanice – Markvartovice, sobota 16.30
Polanka – Pustá Polom, neděle 16.30
Frenštát pod Radhoštěm – Vítkov, neděle 16.30
Kobeřice – Bohumín, neděle 16.30
Kravaře – Háj ve Slezsku, neděle 16.30

I.A třída, skupina A

Krásné Loučky – Bolatice, sobota 16.30
Jakubčovice – Darkovičky, sobota 16.30
Štítina – Kylešovice, sobota 16.30
Mokré Lazce – Bílovec, neděle 10.00
Slavkov – Hlubina, neděle 16.30
Chlebičov – Bruntál, neděle 16.30
Oldřišov – Bohuslavice, neděle 16.30

I.B třída, skupina A

Otice – Velké Heraltice, sobota 16.30
Žimrovice – Velké Hoštice, sobota 16.30
Chomýž – Zlatníky, sobota 16.30
Štěpánkovice – Strahovice, neděle 16.30
Chuchelná – Světlá Hora, neděle 16.30

I.B třída, skupina B

Fryčovice – Kozmice, sobota 16.30
Svinov – Darkovice, sobota 16.30
Dolní Lhota – Vřesina, sobota 16.30
Staříč – Hať, sobota 16.30
Velká Polom – Ludgeřovice, sobota 16.30
Šilheřovice – Píšť, neděle 16.30

Okresní přebor

Chlebičov B – Kobeřice B, sobota 16.00
Suché Lazce – Vřesina, sobota 16.30
Jakartovice – Budišov nad Budišovkou, sobota 16.30
Stěbořice – Hradec nad Moravicí, sobota 16.30
Bělá – Slavia Opava, neděle 15.00
Litultovice – Pustá Polom B, neděle 16.30
Malé Hoštice – Vávrovice, neděle 16.30

III. třída, skupina A

Závada – Strahovice B, sobota 16.30
Oldřišov B – Píšť B, sobota 16.30
Sudice – Bohuslavice B, neděle 16.30
Komárov – Hněvošice, neděle 16.30
Služovice – Dobroslavice, neděle 16.30
Budišovice – Bolatice B, neděle 16.30

III. třída, skupina B

Hlavnice – Nové Sedlice, sobota 16.30
Brumovice – Těškovice, sobota 16.30
Skřipov – Holasovice, sobota 16.30
Melč – Dolní Životice, sobota 16.30
Březová – Kyjovice, sobota 16.30

IV. třída, skupina A

Chuchelná B – Darkovičky B, sobota 16.30
Hrabyně – Dolní Benešov B, sobota 16.30
Štěpánkovice B – Darkovice B, sobota 16.30
Slovan Ostrava – Horní Lhota, neděle 16.30

IV. třída, skupina B

Radkov – Vávrovice B, sobota 14.15
Štáblovice – Deštné, sobota 16.00
Sosnová – Slavkov B, sobota 16.30
Moravice – Větřkovice, sobota 16.30
Chvalíkovice – Palhanec, neděle 16.30