I. dorostenecká liga

Teplice – Hlučín, sobota 13.00

Fotbalová národní liga

Opava – Karviná, sobota 16.00

MSFL

Hlučín – Zlín B, sobota 16.30
Slovácko B – Opava B, neděle 10.15

Divize E

Dolní Benešov – Kozlovice, sobota 16.30

Krajský přebor

Kobeřice – Vendryně, neděle 16.30
Frýdlant – Markvartovice, neděle 16.30
Kravaře – Háj ve Slezsku, neděle 16.30
Bohumín – Pustá Polom, neděle 16.30

I.A třída

Mokré Lazce – Píšť, neděle 10.00
Bruntál – Vítkov, neděle 16.30
Bolatice – Hrabová, neděle 16.30
Bílovec – Kylešovice, neděle 16.30
Darkovičky - Štítina, neděle 16.30
Chlebičov – Slavkov, neděle 16.30
Oldřišov – Štěpánkovice, neděle 16.30

I.B třída, skupina A

Slavia Opava – Krásné Loučky, sobota 16.30
Velké Heraltice – Otice, sobota 16.30
Město Albrechtice – Zlatníky, sobota 16.30
Velké Hoštice – Žimrovice, sobota 16.30
Chomýž – Bohuslavice, sobota 16.30
Chuchelná - Dolní Moravice, neděle 16.30

I.B třída, skupina B

Darkovice – Kozmice, sobota 16.30
Staříč – Dolní Lhota, sobota 16.30
Václavovice – Hať, sobota 16.30
Ludgeřovice – Hlubina, sobota 16.30
Stará Bělá – Velká Polom, sobota 16.30
Šilheřovice – Ostrava–Jih, neděle 16.30

Okresní přebor

Skřipov – Strahovice, sobota 16.30
Stěbořice - Budišov nad Budišovkou, sobota 16.30
Jakartovice - Hněvošice, sobota 16.30
Vávrovice – Kobeřice B, sobota 16.30
Bělá – Vřesina, neděle 15.00
Malé Hošice – Hradec nad Moravicí, neděle 16.30
Litultovice – Pustá Polom B, neděle 16.30

III. třída

Štěpánkovice B – Strahovice B, sobota 16.30
Bolatice B – Píšť B, sobota 16.30
Dobroslavice – Služovice, sobota 16.30
Chlebičov B – Bohuslavice B, sobota 16.30
Oldřišov B – Sudice, sobota 16.30
Brumovice – Dolní Životice, sobota 16.30
Melč – Nové Sedlice, sobota 16.30
Březová – Komárov, sobota 16.30
Budišovice – Štítina B, neděle 16.30
Kyjovice - Vítkov B, neděle 16.30
Chvalíkovice – Hlavnice, neděle 16.30
Holasovice – Suché Lazce, neděle 16.30

IV. třída

Deštné – Vávrovice B, sobota 15.00
Malé Hoštice B – Darkovičky B, sobota 16.30
Horní Lhota – Závada, sobota 16.30
Palhanec – Moravice, sobota 16.30
Sosnová – Štáblovice, sobota 16.30
Darkovice B – Služovice B, neděle 16.30
Hrabyně – Hať B, neděle 16.30
Háj ve Slezsku B – Chuchlená B, neděle 16.30
Větřkovice – Radkov, neděle 16.30