Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam o víkendu za fotbalem?

Přinášíme vám přehled sportovních utkání o víkendu 10. a 11. června.

9.6.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Antonín Hříbal

I. dorostenecká liga

Slovácko - Opava, sobota 11.00

MSFL

Hlučín - Líšeň, pátek 17.00

Divize E

Dolní Benešov - Rýmařov, sobota 15.00
Velké Karlovice - Hranice, sobota 17.00
Havířov - Valašské Meziříčí, neděle 10.15
Nový Jičín - Nové Sady, neděle 17.00
Frýdlant nad Ostravicí - Kozlovice, neděle 17.00
Šumperk - Přerov, neděle 17.00
Pustá Polom - Jeseník, neděle 17.00

Krajský přebor

Háj ve Slezsku - Bílovec, sobota 17.00
Vendryně - Šenov, sobota 17.00
Čeladná - Dětmarovice, sobota 17.00
Břidličná - Bohumín, sobota 17.00
Heřmanice - Český Těšín, sobota 17.00
Polanka - Krnov, neděle 17.00
Frenštát pod Radhoštěm - Kobeřice, neděle 17.00
Bruntál - Orlová, neděle 17.00

I.A třída, skupina A

Jakubčovice - Chlebičov, sobota 17.00
Vítkov - Darkovičky, sobota 17.00
Ludgeřovice - Štítina, sobota 17.00
Stará Bělá - Štěpánkovice, sobota 17.00
Kravaře - Krásné Loučky, neděle 17.00
Oldřišov - Mokré Lazce, neděle 17.00
Bohuslavice - Bolatice, neděle 17.00

I.B třída, skupina A

Velké Heraltice - Suché Lazce, sobota 17.00
Chomýž - Světlá Hora, sobota 17.00
Město Albrechtice - Velké Hoštice, sobota 17.00
Kylešovice - Karlovice, sobota 17.00
Bruntál B - Úvalno, sobota 17.00
Zlatníky - Žimrovice, neděle 10.00
Slavkov - Otice, neděle 17.00

I.B třída, skupina B

Václavovice - Chuchelná, sobota 17.00
Darkovice - Vřesina, sobota 17.00
Velká Polom - Kozmice, sobota 17.00
Svinov - Hrabová, sobota 17.00
Strahovice - Hať, neděle 17.00
Šilheřovice - Ostrava-Jih, neděle 17.00
Píšť - Dolní Lhota, neděle 17.00

Okresní přebor (Opavsko)

Slavia Opava - Hradec nad Moravicí, sobota 17.00
Pustá Polom B - Budišov nad Budišovkou, sobota 17.00
Hlavnice - Jakartovice, sobota 17.00
Kobeřice B - Vávrovice, sobota 17.00
Bělá - Stěbořice, neděle 15.00
Hněvošice - Vřesina, neděle 17.00
Litultovice - Malé Hoštice, neděle 17.00

Okresní přebor (Bruntálsko)

Jindřichov - Břidličná B, sobota 11.00
Vrbno pod Pradědem - Staré Město, sobota 15.00
Široká Niva - Vysoká-Pitárne, sobota 17.00
Třemešná - Stará Ves, sobota 17.00
Dolní Moravice - Horní Benešov, sobota 17.00
Slezské Rudoltice - Holčovice, sobota 17.00
Rýmařov B - Zátor, neděle 17.00

III. třída, skupina A (Opavsko)

Oldřišov B - Hať B, sobota 17.00
Bohuslavice B - Darkovičky B, sobota 17.00
Dobroslavice - Sudice, sobota 17.00
Dolní Benešov B - Bolatice B, neděle 14.30
Štěpánkovice B - Služovice, neděle 17.00
Darkovice B - Strahovice B, neděle 17.00

III. třída, skupina A (Bruntálsko)

Krásné Loučky B - Liptaň, sobota 13.45
Rusín - Lichnov, sobota 17.00
Janov - Osoblaha, sobota 17.00
Brantice - Jindřichov B, sobota 17.00
Hošťálkovy - Nové Heřminovy, sobota 17.00

III. třída, skupina B (Opavsko)

Sosnová - Svobodné Heřmanice, sobota 10.00
Moravice - Palhanec, sobota 15.00
Radkov - Vávrovice B, sobota 15.00
Slavkov B - Deštné, sobota 17.00
Štáblovice - Dolní Životice, sobota 17.00
Budišov nad Budišovkou B - Brumovice, sobota 17.00
Melč - Holasovice, neděle 17.00

III. třída, skupina B (Bruntálsko)

Ryžoviště - Dvorce, sobota 15.00
Malá Morávka - Razová, sobota 17.00
Moravskoslezský Kočov - Horní Město, sobota 17.00
Dětřichov nad Bystřicí - Lomnice, sobota 17.00
Milotice nad Opavou - Leskovec, sobota 17.00

III. třída, skupina C (Opavsko)

Březová - Horní Lhota, sobota 17.00
Skřipov - Raduň, sobota 17.00
Hrabyně - Budišovice, sobota 17.00
Kyjovice - Větřkovice, neděle 17.00

Autor: Redakce

9.6.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Milan Čichoň

ON-LINE rozhovor s Milanem Čichoněm, kandidátem ČSSD na poslance PČR

Ilustrační foto.

Houbař ztratil v lese zbraň, policisté ji našli

Deblkanoisté Kašpar s Mrůzkem se chtějí probojovat do seniorské reprezentace

Talentovaní opavští deblkanoisté Albert Kašpar s Vojtěchem Mrůzkem mají za sebou velmi dobrou sezonu a pro tu příští mají jasný cíl.

Hubertova jízda opět lámala rekordy

Na začátku bylo rozhodnutí, že jízdu v bryčce přenechám kolegovi fotografovi. Nakonec se ale ve mně hnulo reportérské svědomí a díky laskavosti rodiny Binarovy ze Skřipova jsem se také mohl „nalodit“ a Selskou Hubertovu jízdu absolvovat v jejich voze.

Tento týden představíme prvňáčky ze ZŠ Šrámkova a ZŠ Kylešovice

Spolu se začátkem nového školního roku odstartoval ojedinělý projekt Deníku, který má ambice stát se stejně oblíbeným a úspěšným, jako jsou například Miminka - pravidelné série fotografií novorozeňat z českých porodnic.

Souhrn fotbalového víkendu

/3 x FOTOGALERIE, VÝSLEDKY, TABULKY/ Přinášíme vám výsledkový servis víkendových fotbalových zápasů na Opavsku a Hlučínsku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení