I. dorostenecká liga

Zlín – Opava, sobota 11.00
Hlučín – Karviná, sobota 11.00

II. liga

Pardubice – Opava, sobota 10.15

MSFL

Třebíč – Hlučín, sobota 10.15

Divize E

Nové Sady - Opava B, sobota 10.15
Dolní Benešov – Velké Karlovice, sobota 16.00
Frýdlant – Pustá Polom, neděle 16.00

Krajský přebor

Háj ve Slezsku – Český Těšín, sobota 16.00
Bílovec – Kobeřice, neděle 16.00

I.A třída, skupina A

Krásné Loučky – Chlebičov, sobota 16.00
Ludgeřovice – Vítkov, sobota 16.00
Stará Bělá – Bohuslavice, sobota 16.00
Štítina – Oldřišov, sobota 16.00
Bolatice – Mokré Lazce, neděle 16.00
Darkovičky – Kravaře, neděle 16.00
Štěpánkovice – Jakubčovice, neděle 16.00

I.B třída, skupina A

Kylešovice – Slavkov, sobota 16.00
Otice – Velké Heraltice, sobota 16.00
Bruntál B – Zlatníky, sobota 16.00
Suché Lazce – Velké Hoštice, sobota 16.00
Žimrovice – Světlá Hora, sobota 16.00

I.B třída, skupina B

Dolní Lhota – Strahovice, sobota 16.00
Hrabová – Šilehřovice, sobota 16.00
Svinov – Darkovice, sobota 16.00
Chuchelná – Ostrava-Jih, neděle 16.00
Kozmice – Václavovice, neděle 16.00
Píšť – Velká Polom, neděle 16.00
Vřesina – Hať, neděle 16.00

Okresní přebor

Hradec nad Moravicí – Stěbořice, sobota 16.00
Jakartovice – Slavia Opava, sobota 16.00
Kobeřice B – Hlavnice, sobota 16.00
Vávrovice – Pustá Polom B, sobota 16.00
Litultovice – Hněvošice, neděle 16.00
Malé Hoštice – Bělá, neděle 16.00
Vřesina – Budišov nad Budišovkou, neděle 16.00

III. třída, skupina A

Bolatice B – Hať B, sobota 16.00
Darkovičky B – Štěpánkovice B, sobota 16.00
Dobroslavice – Dolní Benešov B, sobota 16.00
Závada – Bohuslavice B, sobota 16.00
Služovice – Strahovice B, neděle 16.00
Sudice – Darkovice B, neděle 16.00

III. třída, skupina B

Deštné – Sosnová, sobota 15.00
Brumovice – Vávrovice B, sobota 16.00
Budišov nad Budišovkou B – Melč, sobota 16.00
Svobodné Heřmanice – Radkov, sobota 16.00
Štáblovice – Slavkov B, sobota 16.00
Dolní Životice – Moravice, neděle 10.00
Holasovice – Palhanec, neděle 16.00

III. třídy, skupina C

Horní Lhota – Chvalíkovice, sobota 16.00
Hrabyně – Skřipov, sobota 16.00
Raduň – Větřkovice, sobota 16.00
Komárov – Březová, neděle 16.00
Štítina B – Kyjovice, neděle 16.00