I. liga staršího dorostu
Opava – Jablonec, sobota 13.00
II. liga
Opava – Hradec Králové, sobota 17.00
MSFL
Hlučín – Zlín B, sobota 15.00
Divize E
Opava B – Velké Karlovice, neděle 10.15
Brumov – Dolní Benešov, neděle 10.15
Krajský přebor
Háj ve Slezsku – Kravaře, sobota 15.00
Vítkov – Frenštát pod Radhoštěm, sobota 15.00
Bohumín – Kobeřice, neděle 15.00
Markvartovice – Heřmanice, neděle 15.00
Pustá Polom – Polanka, neděle 15.00
I.A třída, skupina A
Kylešovice – Štítina, sobota 15.00
Hlubina – Slavkov, sobota 15.00
Bolatice – Krásné Loučky, neděle 15.00
Darkovičky – Jakubčovice, neděle 15.00
Bílovec – Mokré Lazce, neděle 15.00
Bruntál – Chlebičov, neděle 15.00
Bohuslavice – Oldřišov, neděle 15.00
I.B třída, skupina A
Velké Heraltice – Otice, sobota 15.00
Velké Hoštice – Žimrovice, sobota 15.00
Světlá Hora – Chuchelná, sobota 15.00
Zlatníky – Chomýž, sobota 15.00
Strahovice – Štěpánkovice, neděle 14.30
I.B třída, skupina B
Darkovice – Svinov, sobota 15.00
Kozmice – Fryčovice, neděle 15.00
Vřesina – Dolní Lhota, neděle 15.00
Hať – Staříč, neděle 15.00
Píšť – Šilheřovice, neděle 15.00
Ludgeřovice – Velká Polom, neděle 15.30
Okresní přebor
Slavia Opava – Bělá, sobota 15.00
Vávrovice – Malé Hoštice, sobota 15.00
Kobeřice B – Chlebičov B, sobota 15.00
Pustá Polom B – Litultovice, sobota 15.00
Vřesina – Suché Lazce, neděle 15.00
Budišov nad Budišovkou – Jakartovice, neděle 15.00
Hradec nad Moravicí – Stěbořice, neděle 15.00
III. třída, skupina A
Bolatice B – Budišovice, sobota 15.00
Dobroslavice – Služovice, sobota 15.00
Strahovice B – Závada, sobota 15.00
Bohuslavice B – Sudice, sobota 15.00
Píšť B – Oldřišov B, sobota 15.00
Hněvošice – Komárov, neděle 15.00
III. třída, skupina B
Těškovice – Brumovice, sobota 15.00
Dolní Životice – Melč, neděle 10.00
Nové Sedlice – Hlavnice, neděle 15.00
Vítkov B – Štítina B, neděle 15.00
Holasovice – Skřipov, neděle 15.00
Kyjovice – Březová, neděle 15.00
IV. třída, skupina A
Štěpánkovice B – Služovice B, sobota 15.00
Hať B – Horní Lhota, sobota 15.00
Slovan Ostrava B – Dolní Benešov B, neděle 14.00
Darkovice B – Darkovičky B, neděle 15.00
Hrabyně – Chuchelná B, neděle 15.00
IV. třída, skupina B
Štáblovice – Větřkovice,
Moravice – Slavkov B, sobota 15.00
Sosnová – Vávrovice B, sobota 15.00
Deštné – Palhanec, neděle 14.00
Radkov – Chvalíkovice, neděle 15.00