II. liga

Ústí nad Labem – Slezský FC Opava, sobota 10.15

MSFL

Sigma Olomouc B – Hlučín, neděle 10.15

Divize E

Hranice – Kravaře, sobota 14.00
Brumov – Slezský FC Opava B, neděle 10.15

Krajský přebor

MFK Frýdek-Místek B – SC Pustá Polom, sobota 10.15
Dolní Benešov – FK Bohumín, sobota 14.00
Dětmarovice – Hradec nad Moravicí, sobota 14.00
Sokol Slavkov – Heřmanice, neděle 14.00
Frenštát Pod Radhoštěm – Háj ve Slezsku, neděle 14.00

I.A třída, skupina A

Ludgeřovice – Břidličná, sobota 14.00
Moravan Oldřišov – Kobeřice, sobota 14.00
Velké Hoštice – Tatran Štítina, neděle 10.00
Markvartovice – Mokré Lazce, neděle 14.00
Slavia Píšť – Suché Lazce, neděle 14.00
Sokol Štěpánkovice – Rýmařov, neděle 14.00
Bolatice – Bílovec, neděle 14.00

I.B třída, skupina A

Vítkov – Jakartovice, sobota 14.00
Viktoria Chlebičov – Kylešovice, sobota 14.00
Sokol Zlatníky – Chomýž, neděle 10.00
Spartak Chuchelná – Úvalno, neděle 14.00
Slavoj Bruntál – Otice, neděle 14.00

I.B třída, skupina B

Lučina – Dolní Lhota, sobota 14.00
Velká Polom – Strahovice, sobota 14.00
Vřesina – Hať, neděle 14.00
Darkovice – Kozmice, neděle 14.00
Bohuslavice – Krásné Pole, neděle 14.00
Darkovičky – Klimkovice, neděle 14.00

Okresní přebor

Vávrovice – Slavia Opava, sobota 14.00
Bolatice B – Služovice, sobota 14.00
Žimrovice – Dolní Benešov B, sobota 14.00
Hněvošice – Stěbořice, neděle 14.00
Budišov nad Budišovkou – Velké Heraltice, neděle 14.00
Litultovice – Šilheřovice, neděle 14.00
Malé Hoštice – Pustá Polom B, neděle 14.00

III. třída, skupina A

Sudice – Štěpánkovice B, sobota 14.00
Velké Hoštice B – Budišovice, sobota 14.00
Kobeřice B – Dobroslavice, sobota 14.00
Bohuslavice B – Chlebičov B, sobota 14.00
Píšť B – Vřesina, sobota 14.00
Komárov – Strahovice B, neděle 14.00
Oldřišov B – Bělá, neděle 14.00

III. třída, skupina B

Brumovice – Skřipov, sobota 14.00
Slavkov B – Dolní Životice, sobota 14.00
Březová – Hlavnice, sobota 14.00
Vítkov B – Chvalíkovice, neděle 14.00
Holasovice – Nové Sedlice, neděle 14.00
Větřkovice – Otice B, neděle 14.00
Kyjovice – Budišov nad Budišovem B, neděle 14.00

IV. třída, skupina A

Malé Hoštice B – Tatran Štítina B, sobota 14.00
Šilheřovice B – Hať B, sobota 14.00
Mokré Lazce B – Služovice B, sobota 14.00
Kozmice B – Hrabyně, sobota 14.00
Spartak Chuchelná B – Suché Lazce B, sobota 14.00
Závada – Spartak Rohov, sobota 14.00

IV. třída, skupina B

Těškovice – Čermná ve Slezsku, sobota 14.00
Radkov – Deštné, sobota 14.00
Melč – Deportivo Opava, sobota 14.00
Štáblovice – Klokočov, sobota 14.00
Sosnová – Palhanec, sobota 14.00
Moravice – Holasovice B, sobota 14.00