I. liga staršího dorostu

Opava – Ostrava, sobota 11.00

II. liga

Opava – Třinec, sobota 18.00

MSFL

Hlučín – Velké Meziříčí, sobota 16.00

Divize E

Opava B – Vsetín, neděle 10.15
Frýdlant nad Ostravicí – Dolní Benešov, neděle 16.00

Krajský přebor

Vítkov – Dětmarovice, sobota 16.00
Vendryně – Kravaře, neděle 16.00
Kobeřice – Břidličná, neděle 16.00
Markvartovice – Pustá Polom, neděle 16.00
Háj ve Slezsku – Polanka, neděle 16.00

I.A třída, skupina A

Jakubčovice – Slavkov, sobota 16.00
Krásné Loučky – Mokré Lazce, sobota 16.00
Kylešovice – Oldřišov, sobota 16.00
Hlubina – Bohuslavice, sobota 16.00
Bolatice – Štítina, neděle 16.00
Darkovičky – Chlebičov, neděle 16.00

I.B třída, skupina A

Velké Heraltice – Žimrovice, sobota 16.00
Otice – Chuchelná, sobota 16.00
Velké Hoštice – Dolní Moravice, sobota 16.00
Světlá Hora – Zlatníky, sobota 16.00
Bruntál B – Štěpánkovice, neděle 16.00
Strahovice – Úvalno, neděle 16.00

I.B třída, skupina B

Ludgeřovice – Stará Bělá, sobota 16.00
Kozmice – Dolní Lhota, neděle 16.00
Vřesina – Šilheřovice, neděle 16.00
Hať – Píšť, neděle 16.00

Okresní přebor

Slavia Opava – Jakartovice, sobota 16.00
Suché Lazce – Malé Hoštice, sobota 16.00
Vávrovice – Pustá Polom B, sobota 16.00
Bělá – Stěbořice, neděle 15.00
Hradec nad Moravicí – Kobeřice B, neděle 15.00
Vřesina – Chlebičov B, neděle 16.00
Budišov nad Budišovkou – Litultovice, neděle 16.00

III. třída, skupina A

Bolatice B – Závada, sobota 16.00
Dobroslavice – Oldřišov B, sobota 16.00
Strahovice B – Píšť B, sobota 16.00
Služovice – Komárov, neděle 16.00
Budišovice – Sudice, neděle 16.00
Hněvošice – Bohuslavice B, neděle 16.00

III. třída, skupina B

Skřipov – Brumovice, sobota 16.00
Hlavnice – Melč, sobota 16.00
Těškovice – Březová, sobota 16.00
Vítkov B – Kyjovice, neděle 15.00
Nové Sedlice – Štítina B, neděle 16.00
Holasovice – Dolní Životice, neděle 16.00

IV. třída, skupina A

Darkovičky B – Horní Lhota, sobota 16.00
Služovice B – Dolní Benešov B, sobota 16.00
Štěpánkovice B – Hrabyně, sobota 16.00
Hať B – Slovan Ostrava B, sobota 16.00
Darkovice B – Chuchelná B, neděle 16.00

IV. třída, skupina B

Deštné – Chvalíkovice, sobota 15.00
Palhanec – Slavkov B, sobota 16.00
Štáblovice – Radkov, sobota 16.00
Moravice – Sosnová, sobota 16.00
Větřkovice – Vávrovice B, neděle 16.00