I. liga staršího dorostu

Opava – Plzeň, sobota 11.00 (Za Koupalištěm)

II. liga

Opava – Táborsko, sobota 19.00

MSFL

Hlučín – Mohelnice, sobota 15.30

Divize E

Velké Karlovice – Dolní Benešov, sobota 16.00
Opava B – Valašské Meziříčí, neděle 10.15 (Chlebičov)

Krajský přebor

Vendryně – Pustá Polom, sobota 16.00
Vítkov – Český Těšín, sobota 16.00
Háj ve Slezsku – Heřmanice, sobota 16.00
Markvartovice – Dětmarovice, neděle 16.00
Kobeřice – Kravaře, neděle 16.00

I.A třída, skupina A

Hlubina – Oldřišov, sobota 16.00
Kylešovice – Chlebičov, sobota 16.00
Krásné Loučky – Slavkov, sobota 16.00
Jakubčovice – Štítina, sobota 16.00
Bolatice – Bruntál, neděle 16.00
Bílovec – Bohuslavice, neděle 16.00
Darkovičky – Mokré Lazce, neděle 16.00

I.B třída, skupina A

Velké Heraltice – Zlatníky, sobota 16.00
Město Albrechtice – Chuchelná, sobota 16.00
Otice – Štěpánkovice, sobota 16.00
Strahovice – Dolní Moravice, neděle 16.00
Velké Hoštice – Chomýž, neděle 16.00
Bruntál B – Žimrovice, neděle 16.00

I.B třída, skupina B

Ludgeřovice – Píšť, sobota 16.00
Darkovice – Velká Polom, sobota 16.00
Svinov – Dolní Lhota, sobota 16.00
Kozmice – Stará Bělá, neděle 16.00
Hať – Šilheřovice, neděle 16.00

Okresní přebor

Slavia Opava – Kobeřice B, sobota 16.00
Vávrovice – Litultovice, sobota 16.00
Suché Lazce – Jakartovice, sobota 16.00
Hradec nad Moravicí – Pustá Polom B, neděle 15.00
Bělá – Malé Hoštice, neděle 15.00
Budišov nad Budišovkou – Chlebičov B, neděle 16.00
Vřesina – Stěbořice, neděle 16.00

III. třída, skupina A

Bolatice B – Bohuslavice B, sobota 16.00
Strahovice B – Oldřišov B, sobota 16.00
Dobroslavice – Sudice, sobota 16.00
Hněvošice – Píšť B, neděle 16.00
Budišovice – Komárov, neděle 16.00
Služovice – Závada, neděle 16.00

III. třída, skupina B

Těškovice – Melč, sobota 16.00
Hlavnice – Skřipov, sobota 16.00
Brumovice – Štítina B, sobota 16.00
Vítkov B – Březová, neděle 15.00
Nové Sedlice – Dolní Životice, neděle 16.00
Holasovice – Kyjovice, neděle 16.00

IV. třída, skupina A

Darkovičky B – Slovan Ostrava B, sobota 16.00
Hať B – Hrabyně, sobota 16.00
Štěpánkovice B – Chuchelná B, neděle 16.00
Darkovice B – Dolní Benešov B, neděle 16.00

IV. třída, skupina B

Radkov – Moravice, sobota 13.00
Deštné – Vávrovice B, sobota 15.00
Palhanec – Sosnová, sobota 16.00
Štáblovice – Chvalíkovice, sobota 16.00
Větřkovice – Slavkov B, neděle 16.00