I.liga staršího dorostu

Plzeň – Opava, sobota 11.00

MSFL

Mohelnice – Hlučín, sobota 16.00

Divize E

Valašské Meziříčí – Opava B, sobota 16.00
Dolní Benešov – Velké Karlovice, sobota 16.00

Krajský přebor

Dětmarovice – Markvartovice, sobota 16.00
Český Těšín – Vítkov, sobota 16.00
Heřmanice – Háj ve Slezsku, sobota 16.00
Kravaře – Kobeřice, neděle 16.00
Pustá Polom – Vendryně, neděle 16.00

I.A třída, skupina A

Štítina – Jakubčovice, sobota 16.00
Mokré Lazce – Darkovičky, neděle 10.00
Bruntál – Bolatice, neděle 16.00
Bohuslavice – Bílovec, neděle 16.00
Oldřišov – Hlubina, neděle 16.00
Chlebičov – Kylešovice, neděle 16.00
Slavkov – Krásné Loučky, neděle 16.00

I.B třída, skupina A

Dolní Moravice – Strahovice, sobota 10.00
Chomýž – Velké Hoštice, sobota 16.00
Žimrovice – Bruntál B, sobota 16.00
Zlatníky – Velké Heraltice, neděle 10.00
Štěpánkovice – Otice, neděle 16.00

I.B třída, skupina B

Stará Bělá – Kozmice, sobota 16.00
Velká Polom – Darkovice, sobota 16.00
Píšť – Ludgeřovice, neděle 16.00
Šilheřovice – Hať, neděle 16.00

Okresní přebor

Kobeřice B – Slavia Opava, sobota 16.00
Pustá Polom B – Hradec nad Moravicí, sobota 16.00
Chlebičov B – Budišov nad Budišovkou, sobota 16.00
Stěbořice – Vřesina, sobota 16.00
Jakartovice – Suché Lazce, sobota 16.00
Litultovice – Vávrovice, neděle 16.00
Malé Hoštice – Bělá, neděle 16.00

III. třída, skupina A

Bohuslavice B – Bolatice B, sobota 16.00
Píšť B – Hněvošice, sobota 16.00
Oldřišov B – Strahovice B, sobota 16.00
Závada – Služovice, sobota 16.00
Sudice – Dobroslavice, neděle 16.00
Komárov – Budišovice, neděle 16.00

III. třída, skupina B

Melč – Těškovice, sobota 14.00
Dolní Životice – Nové Sedlice, sobota 16.00
Březová - Vítkov B, sobota 16.00
Skřipov – Hlavnice, sobota 16.00
Kyjovice – Holasovice, neděle 16.00
Štítina B – Brumovice, neděle 16.00

IV. třída, skupina A

Hrabyně – Hať B, sobota 16.00
Chuchlená B – Štěpánkovice B, sobota 16.00
Horní Lhota – Služovice B, sobota 16.00
Slovan Ostrava B – Darkovičky B, neděle 11.00
Dolní Benešov B – Darkovice B, neděle 16.00

IV. třída, skupina B

Radkov – Moravice, sobota 14.00
Sosnová – Palhanec, sobota 16.00
Slavkov B – Větřkovice, sobota 16.00
Chvalíkovice – Štáblovice, neděle 15.00
Vávrovice B – Děštné, neděle 15.00