I. dorostenecká liga

Opava - Slavia Praha, sobota 13.15

II. liga

České Budějovice - Opava, sobota 16.15 (ČT4 Sport)

MSFL

Otrokovice - Líšeň, sobota 10.30
Rýmařov - Hodonín, sobota 14.30
Hlučín - Petřkovice, sobota 14.30
Hulín - Vyškov, sobota 14.30
Uherský Brod - Mohelnice, sobota 14.30
HFK Olomouc - Velké Meziříčí, sobota 14.30
Prostějov - Kroměříž, sobota 14.30
Uničov - Valašské Meziříčí, neděle 10.15

Divize E

Nový Jičín - Jeseník, sobota 14.30
Vsetín - Petrovice, sobota 14.30
Hranice - Nové Sady, sobota 14.30
Slavičín - Havířov, neděle 10.15
Opava B - Brumov, neděle 10.15
Kozlovice - Ústí, neděle 14.30
Bohumín - Šternberk, neděle 14.30
Frýdlant nad Ostravicí - Dolní Benešov, neděle 14.30

Krajský přebor

Orlová - Břidličná, sobota 14.00
Český Těšín - Čeladná, sobota 14.00
Stará Bělá - Heřmanice, sobota 14.00
Vratimov - Bílovec, sobota 14.00
Frenštát pod Radhoštěm - Háj ve Slezsku, neděle 14.00
Bruntál - Polanka, neděle 14.00
Krnov - Dětmarovice, neděle 14.00
Pustá Polom - Šenov, neděle 14.00

I.A třída, skupina A

Jakubčovice - Bolatice, sobota 14.00
Ludgeřovice - Mokré Lazce, sobota 14.00
Vítkov - Chlebičov, sobota 14.00
Hlubina - Velké Heraltice, sobota 14.00
Kravaře - Oldřišov, neděle 14.00
Slavkov - Kobeřice, neděle 14.00
Darkovičky - Krásné Loučky, neděle 14.00

I.B třída, skupina A

Karlovice - Suché Lazce, sobota 14.00
Velké Hoštice - Žimrovice, sobota 14.00
Kylešovice - Horní Benešov, sobota 14.00
Hradec nad Moravicí - Bruntál B, sobota 14.00
Město Albrechtice - Chomýž, sobota 14.00
Zlatníky - Úvalno, neděle 10.00
Štěpánkovice - Malé Hoštice, neděle 14.00

I.B třída, skupina B

Petřvald na Moravě - Klimkovice, sobota 14.00
Ostrava-Jih - Strahovice, sobota 14.00
Darkovice - Chuchelná, sobota 14.00
Šilheřovice - Kozmice, neděle 14.00
Bohuslavice - Velká Polom, neděle 14.00
Vřesina - Dolní Lhota, neděle 14.00
Píšť - Hať, neděle 14.00

Okresní přebor (Opavsko)

Hlavnice - Jakartovice, sobota 14.00
Otice - Dobroslavice, sobota 14.00
Kobeřice B - Hněvošice, sobota 14.00
Vřesina - Štítina, sobota 14.00
Stěbořice - Slavia Opava, sobota 14.00
Březová - Litultovice, sobota 14.00
Dolní Životice - Budišov nad Budišovkou, neděle 10.00

Okresní přebor (Bruntálsko)

Světlá Hora - Stará Ves, sobota 14.00
Vrbno pod Pradědem - Nové Heřminovy, sobota 14.00
Staré Město - Třemešná, sobota 14.00
Slezské Rudoltice - Dolní Moravice, sobota 14.00
Jindřichov - Vysoká-Pitárne, sobota 14.00
Břidličná B - Velká Štáhle, neděle 14.00
Rýmařov B - Široká Niva, neděle 14.00

III. třída, skupina A (Opavsko)

Darkovičky B - Hať B, sobota 14.00
Závada - Kozmice B, sobota 14.00
Dolní Benešov B - Oldřišov B, neděle 14.00
Bělá - Štěpánkovice B, neděle 14.00
Sudice - Strahovice B, neděle 14.00
Služovice - Bolatice B, neděle 14.00

III. třída, skupina A (Bruntálsko)

Janov - Liptaň, sobota 14.00
Lichnov - Město Albrechtice B, sobota 14.00
Slezské Pavlovice - Hošťálkovy, sobota 14.00
Holčovice - Brantice, sobota 14.00
Krásné Loučky B - Rusín, neděle 10.15

III. třída, skupina B (Opavsko)

Svobodné Heřmanice - Radkov, sobota 14.00
Štáblovice - Moravice, sobota 14.00
Deštné - Sosnová, sobota 14.00
Slavkov B - Holasovice, sobota 14.00
Vávrovice - Melč, sobota 14.00
Vítkov B - Brumovice, neděle 14.00

III. třída, skupina B (Bruntálsko)

Ryžoviště - Lomnice, sobota 14.00
Dětřichov nad Bystřicí - Moravskoslezský Kočov, sobota 14.00
Leskovec - Malá Morávka, sobota 14.00
Milotice nad Opavou - Zátor, sobota 14.00
Razová - Horní Město, neděle 14.00

III. třída, skupina C (Opavsko)

Horní Lhota - Palhanec, sobota 14.00
Pustá Polom B - Hrabyně, sobota 14.00
Skřipov - Kyjovice, sobota 14.00
Chvalíkovice - Těškovice, neděle 14.00
Komárov - Budišovice, neděle 14.00
Větřkovice - Vávrovice B, neděle 14.00