VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam o víkendu za fotbalem?

Přinášíme vám přehled sportovních utkání o víkendu 23. a 24. dubna.

22.4.2016
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Antonín Hříbal

I. liga staršího dorostu

České Budějovice – Opava, sobota 11.00

II. liga

Hradec Králové – Opava, sobota 11.00

MSFL

Vyškov – Hlučín, sobota 16.00

Divize E

Dolní Benešov – Nové Sady, sobota 16.00
Frýdlant nad Ostravicí – Opava B, neděle 16.00

Krajský přebor

Český Těšín – Markvartovice, sobota 16.00
Dětmarovice – Pustá Polom, sobota 16.00
Kobeřice – Vendryně, neděle 16.00
Kravaře – Šenov, neděle 16.00
Frenštát pod Radhoštěm – Háj ve Slezsku, neděle 16.00
Polanka – Vítkov, neděle 16.00

I.A třída, skupina A

Jakubčovice – Bolatice, sobota 16.00
Štítina – Krásné Loučky, sobota 16.00
Mokré Lazce – Kylešovice, neděle 10.00
Slavkov – Darkovičky, neděle 16.00
Chlebičov – Hlubina, neděle 16.00
Oldřišov – Bílovec, neděle 16.00
Bohuslavice – Bruntál, neděle 16.00

I.B třída, skupina A

Žimrovice – Otice, sobota 16.00
Úvalno – Zlatníky, sobota 16.00
Chomýž – Strahovice, sobota 16.00
Štěpánkovice – Město Albrechtice, neděle 16.00
Bruntál B – Velké Heraltice, neděle 16.00
Chuchelná – Velké Hoštice, neděle 16.00

I.B třída, skupina B

Svinov – Kozmice, sobota 16.00
Dolní Lhota – Fryčovice, sobota 16.00
Staříč – Darkovice, sobota 16.00
Ostrava-Jih – Hať, sobota 16.00
Stará Bělá – Píšť, sobota 16.00
Šilheřovice – Ludgeřovice, neděle 16.00

Okresní přebor

Suché Lazce – Slavia Opava, sobota 16.00
Jakartovice – Bělá, sobota 16.00
Stěbořice – Budišov nad Budišovkou, sobota 16.00
Chlebičov B – Vávrovice, sobota 16.00
Pustá Polom B – Kobeřice B, sobota 16.00
Malé Hoštice – Vřesina, neděle 16.00
Litultovice – Hradec nad Moravicí, neděle 16.00

III. třída, skupina A

Závada – Budišovice, sobota 16.00
Oldřišov B – Hněvošice, sobota 16.00
Píšť B – Bohuslavice B, sobota 16.00
Služovice – Bolatice B, neděle 16.00
Komárov – Dobroslavice, neděle 16.00
Sudice – Strahovice B, neděle 16.00

III. třída, skupina B

Brumovice – Nové Sedlice, sobota 16.00
Skřipov – Těškovice, sobota 16.00
Melč – Vítkov B, sobota 16.00
Březová – Holasovice, sobota 16.00
Štítina B – Hlavnice, neděle 16.00
Kyjovice – Dolní Životice, neděle 16.00

IV. třída, skupina A

Horní Lhota – Darkovice B, sobota 16.00
Chuchelná B – Hať B, sobota 16.00
Hrabyně – Slovan Ostrava B, sobota 16.00
Dolní Benešov B – Štěpánkovice B, neděle 16.00

IV. třída, skupina B

Radkov – Sosnová, sobota 13.45
Slavkov B – Deštné, sobota 16.00
Větřkovice – Palhanec, neděle 16.00
Vávrovice B – Štáblovice, neděle 16.00
Chvalíkovice – Moravice, neděle 16.00

Autor: Redakce

22.4.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

BK Opava – NH Ostrava 111:78
1 48

KOOPERATIVA NBL: Opava - Ostrava 111:78

Ilustrační foto.

Hygienici kontrolovali vánoční trhy, žádné prohřešky neobjevili

Děti a mladiství v Opavě nebudou od příštího roku platit za svoz odpadu

Město se od příštího roku rozhodlo osvobodit od poplatku za odpad osoby mladší osmnácti let.

Filmová komedie Honza dědí mlýn je téměř dotočena

Nová pohádková komedie Honza dědí mlýn má na podzim příštího roku zahájit provoz vítkovského kina, které momentálně prochází rozsáhlou rekonstrukcí.

Tak už jsme na světě

Vážení čtenáři, prostřednictvím našeho Deníku se opět můžete podívat na miminka narozená v opavské porodnici. Tentokrát přivítáme šest holčiček a tři chlapečky.

Česká premiéra Kálmánovy operety

/POZVÁNKA/ Předvánoční čas Opavanům ve Slezském divadle zpříjemní opereta Arizona Lady, která bude uvedená v neděli 17. prosince od 19 hodin v české premiéře.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT