I. liga staršího dorostu

Slovácko – Hlučín, sobota 11.30
Opava – Mladá Boleslav, sobota 13.30 (Za koupalištěm)

II. liga

Opava – Kolín, sobota 18.00

MSFL

Hlučín – Orlová, sobota 16.30
Olomouc B – Opava B, neděle 10.15

Divize E

Dolní Benešov – Havířov, sobota 16.00

Krajský přebor

Kravaře – Kobeřice, neděle 16.00
Krnov – Markvartovice, neděle 16.00
Bohumín – Háj ve Slezsku, neděle 16.00
Polanka – Pustá Polom, neděle 16.00

I.A třída, skupina A

Mokré Lazce – SO Bruntál, neděle 10.00
Bolatice – Vítkov, neděle 16.00
Darkovičky – Píšť, neděle 16.00
Chlebičov - Kylešovice, neděle 16.00
Oldřišov – Štítina, neděle 16.00
Štěpánkovice – Slavkov, neděle 16.00

I.B třída, skupina A

Velké Heraltice – Krásné Loučky, sobota 16.00
Město Albrechtice – Slavia Opava, sobota 16.00
Velké Hoštice – Otice, sobota 16.00
Chomýž – Žimrovice, sobota 16.00
Chuchelná – Zlatníky, neděle 16.00
SO Bruntál B – Bohuslavice, neděle 16.00

I.B třída, skupina B

Staříč – Kozmice, sobota 16.00
Fryčovice – Darkovice, sobota 16.00
Václavovice – Dolní Lhota, sobota 16.00
Stará Bělá – Hať, sobota 16.00
Šilheřovice – Ludgeřovice, neděle 16.00

Okresní přebor

Skřipov – Bělá, sobota 16.00
Stěbořice – Strahovice, sobota 16.00
Jakartovice – Pustá Polom B, sobota 16.00
Vávrovice – Budišov nad Budišovkou, sobota 16.00
Kobeřice B – Hněvošice, sobota 16.00
Malé Hoštice – Vřesina, neděle 16.00
Litultovice – Hradec nad Moravicí, neděle 16.00

III. třída, skupina A

Bolatice B – Strahovice B, sobota 16.00
Dobroslavice – Píšť B, sobota 16.00
Chlebičov B – Štítina B, sobota 16.00
Oldřišov B – Služovice, sobota 16.00
Budišovice – Štěpánkovice B, neděle 16.00
Sudice – Bohuslavice B, neděle 16.00

III. třída, skupina B

Brumovice – Hlavnice, sobota 16.00
Melč – Suché Lazce, sobota 16.00
Březová – Dolní Životice, sobota 16.00
Chvalíkovice – Vítkov B, neděle 16.00
Holasovice – Kyjovice, neděle 16.00
Komárov – Nové Sedlice, neděle 16.00

IV. třída, skupina A

Malé Hoštice B – Darkovice B, sobota 16.00
Horní Lhota – Háj ve Slezsku B, sobota 16.00
Závada – Hať B, sobota 16.00
Darkovičky B – Služovice B, sobota 16.00
Chuchelná B – Hrabyně, sobota 16.00

IV. třída, skupina B

Palhanec – Vávrovice B, sobota 16.00
Sosnová – Deštné, sobota 16.00
Těškovice – Slavkov B, sobota 16.00
Větřkovice – Moravice, neděle 16.00