II. liga
Slezský FC Opava – Baník Most, sobota 18.00
MSFL
Hlučín – Uničov, neděle 10.15
Divize E
Nový Jičín – Slezský FC Opava B, sobota 16.00
Valašské Meziříčí – Kravaře, sobota 16.00
Slavičín – Dolní Benešov, neděle 10.15
Krajský přebor
Háj ve Slezsku – Jakartovice, sobota 16.00
SC Pustá Polom – Poruba 2004, sobota 16.00
Moravan Oldřišov – Dětmarovice, neděle 16.00
Bohumín – Hradec nad Moravicí, neděle 16.00
Pustá Polom – Jakartovice, úterý 1. května v 17.00
I.A třída, skupina A
Štítina – Velké Hoštice, sobota 16.00
Ludgeřovice – Bílovec, sobota 16.00
Mokré Lazce – Slavoj Bruntál, neděle 10.00
Bohuslavice – Krásné Pole, neděle 16.00
Slavkov – Štěpánkovice, neděle 16.00
Bolatice – Heřmanice, neděle 16.00
Markvartovice – Kobeřice, neděle 16.00
I.B třída, skupina A
Suché Lazce – Olympia Bruntál, sobota 16.00
Otice – Úvalno, sobota 16.00
Kylešovice – Viktoria Chlebičov, sobota 16.00
Horní Benešov – Zlatníky, sobota 16.00
Chomýž – Spartak Chuchelná, sobota 16.00
Spartak Chuchelná – Zlatníky, úterý 1. května v 16.30
I.B třída, skupina B
Vratimov – Hať, sobota 16.00
Velká Polom – Klimkovice, sobota 16.00
Dolní Lhota – Darkovice, sobota 16.00
Darkovičky – Píšť, neděle 16.00
Kozmice – Vřesina, neděle 16.00
Strahovice – Hrabová, neděle 16.00
Šilheřovice – FC Ostrava-Jih, neděle 16.00
Okresní přebor
Bolatice B – Služovice, sobota 16.00
Žimrovice – Větřkovice, sobota 16.00
Malé Hoštice – Budišov nad Budišovkou, neděle 16.00
Dolní Benešov B – Stěbořice, neděle 16.00
Vřesina – Slavia Opava, neděle 16.00
Litultovice – Vítkov, neděle 16.00
Hněvošice – Velké Heraltice, neděle 16.00
Hněvošice - Slavie Opava, úterý 1. května v 16.30
III. třída, skupina A
Štěpánkovice B – Píšť B, sobota 16.00
Bohuslavice B – Velké Hoštice B, sobota 16.00
Strahovice B – Sudice, sobota 16.00
Oldřišov B – Kobeřice B, sobota 16.00
Pustá Polom B – Komárov, sobota 16.00
Bělá – Dobroslavice, neděle 16.00
Háj ve Slezsku B – Budišovice, neděle 16.00
Komárov – Oldřišov B, úterý 1. května v 15.30
III. třída, skupina B
Otice B – Vítkov B, sobota 13.45
Vávrovice – Deportivo Opava, sobota 16.00
Budišov nad Budišovkou B – Hlavnice, sobota 16.00
Slavkov B – Skřipov, sobota 16.00
Brumovice – Holasovice, sobota 16.00
Chvalíkovice – Březová, neděle 16.00
Kyjovice – Nové Sedlice, neděle 16.00
Kyjovice – Skřipov, úterý 1. května v 16.30
IV. třída, skupina A
Hrabyně – Hať B, sobota 16.00
Hněvošice B – Chlebičov B, sobota 16.00
Malé Hoštice B – Kozmice B, sobota 16.00
Závada – Služovice B, neděle 16.00
Chuchelná B – Darkovice B, neděle 16.00
Štítina B – Mokré Lazce B, neděle 16.00
Rohov – Šilheřovice B, neděle 16.00
IV. třída, skupina B
Radkov – Deštné, sobota 16.00
Holasovice B – Klokočov, sobota 16.00
Melč – Palhanec, sobota 16.00
Těškovice – Vávrovice B, sobota 16.00
Sosnová – Dolní Životice, sobota 16.00
Čermná ve Slezsku – Moravice, sobota 16.00