I. dorostenecká liga

České Budějovice - Opava, sobota 11.00

Hlučín - Mladá Boleslav, neděle 14.00

II. liga

Táborsko - Opava, sobota 17.00

MSFL

Hlučín - Petřkovice, odloženo na 23. května

Divize E

Jeseník - Rýmařov, sobota 16.00
Opava B - Dolní Benešov, neděle 10.15
Pustá Polom - Kozlovice, neděle 16.00

Krajský přebor

Čeladná - Bílovec, sobota 16.30
Břidličná - Bruntál, sobota 16.30
Heřmanice - Orlová, sobota 16.30
Český Těšín - Šenov, sobota 16.30
Krnov - Dětmarovice, neděle 16.30
Bohumín - Frenštát pod Radhoštěm, neděle 16.30
Polanka - Háj ve Slezsku, neděle 16.30
Kobeřice - Vendryně, neděle 16.30

I.A třída, skupina A

Chlebičov - Darkovičky, sobota 15.00
Jakubčovice - Ludgeřovice, sobota 16.30
Mokré Lazce - Štítina, neděle 10.00
Kravaře - Štěpánkovice, neděle 16.30
Oldřišov - Stará Bělá, neděle 16.30
Bolatice - Krásné Loučky, neděle 16.30
Bohuslavice - Vítkov, neděle 16.30

I.B třída, skupina A

Žimrovice - Suché Lazce, sobota 16.30
Velké Hoštice - Otice, sobota 16.30
Světlá Hora - Karlovice, sobota 16.30
Velké Heraltice - Úvalno, sobota 16.30
Chomýž - Bruntál B, sobota 16.30
Město Albrechtice - Kylešovice, sobota 16.30
Zlatníky - Slavkov, neděle 10.00

I.B třída, skupina B

Ostrava Jih - Kozmice, sobota 16.30
Hať - Dolní Lhota, sobota 16.30
Václavovice - Hrabová, sobota 16.30
Darkovice - Velká Polom, sobota 16.30
Strahovice - Svinov, neděle 16.30
Šilheřovice - Píšť, neděle 16.30
Vřesina - Chuchelná, neděle 16.30

Okresní přebor (Opavsko)

Stěbořice - Jakartovice, sobota 16.30
Vávrovice - Budišov nad Budišovkou, sobota 16.30
Slavia Opava - Malé Hoštice, sobota 16.30
Pustá Polom B - Litultovice, sobota 16.30
Bělá - Kobeřice B, neděle 15.00
Hněvošice - Hlavnice, neděle 16.30
Vřesina - Hradec nad Moravicí, neděle 16.30

Okresní přebor (Bruntálsko)

Horní Benešov - Staré Město, sobota 16.30
Stará Ves - Vysoká-Pitárne, sobota 16.30
Slezské Rudoltice - Zátor, sobota 16.30
Třemešná - Rýmařov B, sobota 16.30
Dolní Moravice - Široká Niva, sobota 16.30
Jindřichov - Vrbno pod Pradědem, sobota 16.30
Břidličná B - Holčovice, neděle 15.00

III. třída, skupina A (Opavsko)

Strahovice B - Darkovičky B, sobota 15.00
Štěpánkovice B - Sudice, sobota 16.30
Oldřišov B - Dobroslavice, sobota 16.30
Dolní Benešov B - Bohuslavice B, sobota 16.30
Bolatice B - Služovice, sobota 16.30
Darkovice B - Závada, neděle 16.30

III. třída, skupina A (Bruntálsko)

Rusín - Liptaň, sobota 16.30
Janov - Slezské Pavlovice, sobota 16.30
Brantice - Lichnov, sobota 16.30
Hošťálkovy - Osoblaha, sobota 16.30
Nové Heřminovy - Jindřichov B, sobota 16.30

III. třída, skupina B (Opavsko)

Radkov - Deštné, sobota 15.00
Palhanec - Dolní Životice, sobota 16.00
Sosnová - Brumovice, sobota 16.30
Budišov nad Budišovkou B - Moravice, sobota 16.30
Melč - Slavkov B, sobota 16.30
Vávrovice B - Štáblovice, neděle 16.30
Holasovice - Svobodné Heřmanice, neděle 16.30

III. třída, skupina B (Bruntálsko)

Ryžoviště - Horní Město, sobota 15.00
Milotice nad Opavou - Lomnice, sobota 16.30
Leskovec - Dvorce, sobota 16.30
Moravskoslezský Kočov - Razová, sobota 16.30
Dětřichov nad Bystřicí - Velká Štáhle, sobota 16.30

III. třída, skupina C (Opavsko)

Kyjovice - Hrabyně, sobota 15.00
Březová - Budišovice, sobota 16.30
Větřkovice - Štítina B, neděle 15.30
Raduň - Horní Lhota, neděle 16.30
Chvalíkovice - Komárov, neděle 16.30