II. liga

SFC Opava – MFK Karviná, sobota 18.00

MSFL

Hlučín – Baník Ostrava B, sobota 15.30

Divize E

Morkovice – Kravaře, sobota 16.00
Přerov – SFC Opava B, sobota 16.00

Krajský přebor

Háj ve Slezsku – Frýdlant nad Ostravicí, sobota 16.00
Dolní Benešov – Polanka, sobota 16.00
Frenštát pod Radhoštěm – Hradec nad Moravicí, neděle 16.00
Pustá Polom – Krnov, neděle 16.00
Slavkov – Petřkovice, neděle 16.00

I.A třída, skupina A

Štítina – Kobeřice, sobota 16.00
Břidličná – Suché Lazce, sobota 16.00
Ludgeřovice – Štěpánkovice, sobota 16.00
Oldřišov – Markvartovice, sobota 16.00
Velké Hoštice – Rýmařov, neděle 10.00
Bolatice – Píšť, neděle 16.00
Bílovec – Mokré Lazce, neděle 16.00

I.B třída, skupina A

Otice – Olympia Bruntál, sobota 16.00
Úvalno – Jakartovice, sobota 16.00
Město Albrechtice – Kylešovice, sobota 16.00
Zlatníky – Jindřichov, neděle 10.00
Chuchelná – Chlebičov, neděle 16.00
Slavoj Bruntál – Vítkov, neděle 16.00

I.B třída, skupina B

Hrabová – Kozmice, sobota 16.00
Dolní Lhota – Klimkovice, sobota 16.00
Lučina – Velká Polom, sobota 16.00
Vřesina – Darkovičky, neděle 16.00
Hať – Krásné Pole, neděle 16.00
Darkovice – Bohuslavice, neděle 16.00

Okresní přebor

Pustá Polom B – Stěbořice, sobota 16.00
Slavia Opava – Šilheřovice, sobota 16.00
Vávrovice – Žimrovice, sobota 16.00
Bolatice B – Litultovice, sobota 16.00
Malé Hoštice – Dolní Benešov B, neděle 16.00
Hněvošice – Budišov nad Budišovkou, neděle 16.00
Služovice – Velké Heraltice, neděle 16.00

III. třída, skupina A

Štěpánkovice B – Dobroslavice, sobota 16.00
Sudice – Strahovice B, sobota 16.00
Velké Hoštice B – Komárov, sobota 16.00
Kobeřice B – Bohuslavice B, sobota 16.00
Oldřišov B – Píšť B, neděle 15.00
Bělá – Chlebičov B, neděle 16.00
Budišovice – Vřesina, neděle 16.00

III. třída, skupina B

Otice B – Chvalíkovice, sobota 13.45
Slavkov B – Březová, sobota 16.00
Nové Sedlice – Dolní Životice, sobota 16.00
Budišov nad Budišovkou B – TJ Družba Hlavnice, sobota 16.00
Holasovice – Skřipov, neděle 16.00
Větřkovice – Hořina Brumovice, neděle 16.00
Kyjovice – Vítkov B, neděle 16.00

IV. třída, skupina A

Hať B – Suché Lazce B, sobota 16.00
Malé Hoštice B – Rohov, sobota 16.00
Závada – Šilheřovice B, sobota 16.00
Mokré Lazce B – Chuchelná B, sobota 16.00
Kozmice B – Darkovice B, sobota 16.00
Štítina B – Hrabyně, neděle 16.00

IV. třída, skupina B

Čermná ve Slezsku – Klokočov, sobota 16.00
Deportivo Opava – Palhanec, sobota 16.00
Sokol Deštné – Vávrovice B, sobota 16.00
Těškovice – Holasovice B, sobota 16.00
Radkov – Moravice, sobota 16.00
Štáblovice – Sosnová, sobota 16.00