II. liga

Opava – Třinec, sobota 18.00

MSFL

Hlučín – Olomouc B, sobota 14.00

Divize E

Dolní Benešov – Kozlovice, sobota 14.00
Opava B – Přerov, neděle 10.15
Pustá Polom – Hranice, neděle 14.00

Krajský přebor

Kobeřice – Dětmarovice, neděle 14.00
Bruntál – Háj ve Slezsku, neděle 14.00

I.A třída, skupina A

Chlebičov – Vítkov, sobota 14.00
Štítina – Štěpánkovice, sobota 14.00
Mokré Lazce – Bohuslavice, neděle 10.00
Bolatice – Ludgeřovice, neděle 14.00
Darkovičky – Stará Bělá, neděle 14.00
Kravaře – Jakubčovice, neděle 14.00
Oldřišov – Krásné Loučky, neděle 14.00

I.B třída, skupina A

Chomýž – Suché Lazce, sobota 14.00
Otice – Bruntál B, sobota 14.00
Světlá Hora – Zlatníky, sobota 14.00
Velké Heraltice – Město Albrechtice, sobota 14.00
Velké Hoštice – Slavkov, sobota 14.00
Žimrovice – Kylešovice, sobota 14.00

I.B třída, skupina B

Václavovice – Šilheřovice, sobota 14.00
Hať - Darkovice, neděle 14.00
Kozmice – Svinov, neděle 14.00
Strahovice – Chuchlená, neděle 14.00
Vřesina – Píšť, neděle 14.00

Okresní přebor

Jakartovice – Litultovice, sobota 14.00
Pustá Polom B - Hradec nad Moravicí, sobota 14.00
Slavia Opava – Bělá, sobota 14.00
Stěbořice – Hlavnice, sobota 14.00
Vávrovice – Malé Hoštice, sobota 14.00
Budišov nad Budišovkou – Hněvošice, neděle 14.00
Vřesina – Kobeřice B, neděle 14.00

III. třída, skupina A

Bolatice B – Závada, sobota 14.00
Darkovičky B – Dobroslavice, sobota 14.00
Oldřišov B – Služovice, sobota 14.00
Strahovice B – Bohuslavice B, sobota 14.00
Štěpánkovice B – Darkovice B, sobota 14.00

III. třída, skupina B

Deštné – Budišov nad Budišovkou B, sobota 14.00
Moravice – Svobodné Heřmanice, sobota 14.00
Palhanec – Melč, sobota 14.00
Radkov – Slavkov B, sobota 14.00
Sosnová – Vávrovice B, sobota 14.00
Dolní Životice – Brumovice, neděle 10.00
Holasovice – Šťáblovice, neděle 14.00

III. třída, skupina C

Větřkovice - Skřipov, neděle 13.00
Komárov – Hrabyně, neděle 14.00
Kyjovice – Horní Lhota, neděle 14.00
Raduň - Těškovice, neděle 14.00
Štítina B – Budišovice, neděle 14.00