II. liga

Opava – Ústí nad Labem, sobota 18.00

MSFL

Hlučín – Líšeň, sobota 16.00

Divize E

Nový Jičín – Dolní Benešov, sobota 16.30
Opava B – Petrovice, neděle 10.15 (Chlebičov)

Krajský přebor

Vítkov – Heřmanice, sobota 16.30
Háj ve Slezsku – Břidličná, sobota 16.30
Šenov – Kobeřice, sobota 16.30
Pustá Polom – Český Těšín, neděle 16.30
Markvartovice – Polanka, neděle 16.30
Bohumín – Kravaře, neděle 16.30

I.A třída, skupina A

Hlubina – Mokré Lazce, sobota 16.30
Kylešovice – Slavkov, sobota 16.30
Bolatice – Bohuslavice, neděle 16.30
Bruntál – Oldřišov, neděle 16.30
Bílovec – Chlebičov, neděle 16.30
Darkovičky – Štítina, neděle 16.30

I.B třída, skupina A

Velké Heraltice – Úvalno, sobota 16.30
Velké Hoštice – Štěpánkovice, sobota 16.30
Město Albrechtice – Žimrovice, sobota 16.30
Otice – Bruntál B,sobota 16.30
Zlatníky – Dolní Moravice, neděle 10.00
Strahovice – Chuchelná, neděle 16.30

I.B třída, skupina B

Ludgeřovice – Ostrava-Jih, sobota 16.30
Stará Bělá – Šilheřovice, sobota 16.30
Darkovice – Dolní Lhota, sobota 16.30
Kozmice – Píšť, neděle 16.30
Hať – Velká Polom, neděle 16.30

Okresní přebor

Slavia Opava – Pustá Polom B, sobota 16.30
Kobeřice B – Litultovice, sobota 16.30
Vávrovice – Stěbořice, sobota 16.30
Hradec nad Moravicí – Chlebičov B, neděle 15.00
Bělá – Suché Lazce, neděle 15.00
Budišov nad Budišovkou – Malé Hoštice, neděle 16.30
Vřesina – Jakartovice, neděle 16.30

III. třída, skupina A

Bolatice B – Píšť B, sobota 16.30
Bohuslavice B – Oldřišov B, sobota 16.30
Strahovice B – Komárov, sobota 16.30
Dobroslavice – Závada, sobota 16.30
Hněvošice – Sudice, neděle 16.30
Budišovice – Služovice, neděle 16.30

III. třída, skupina B

Těškovice – Štítina B, sobota 16.30
Hlavnice – Brumovice, sobota 16.30
Dolní Životice – Březová, neděle 10.00
Vítkov B – Skřipov, neděle 15.00
Nové Sedlice – Kyjovice, neděle 16.30
Holasovice – Melč, neděle 16.30

IV. třída, skupina A

Darkovičky B – Hrabyně, sobota 16.30
Hať B – Dolní Benešov B, sobota 16.30
Štěpánkovice B – Horní Lhota, sobota 16.30

IV. třída, skupina B

Radkov – Palhanec, sobota 14.00
Deštné – Větřkovice, sobota 15.00
Štáblovice – Slavkov B, sobota 16.00
Sosnová – Chvalíkovice, sobota 16.30
Moravice – Vávrovice B, sobota 16.30