MSFL

Slezský FC Opava – Hlučín, sobota 16.30 (hraje se v Krnově)

Divize E

Slezský FC Opava B – Havířov, sobota 10.15 (hraje se v Chlebičově)
Dolní Benešov – Karviná B, sobota 16.30

Krajský přebor

Rýmařov – Kravaře, sobota 17.00
Vendryně – Háj ve Slezsku, sobota 17.00
Frýdlant nad Ostravicí – Pustá Polom, neděle 17.00

I.A třída, skupina A

Vítkov – Píšť, sobota 17.00
Ludgeřovice – Kobeřice, sobota 17.00
Štítina – Kozmice, sobota 17.00
Markvartovice – Olympia Bruntál, neděle 17.00
Bílovec – Mokré Lazce, neděle 17.00
Oldřišov – Kylešovice, neděle 17.00
Slavkov – Bolatice, neděle 17.00

I.B třída, skupina A

Krásné Loučky – Slavia Opava, sobota 17.00
Město Albrechtice – Chlebičov, sobota 17.00
Dolní Moravice – Štěpánkovice, sobota 17.00
Velké Hoštice – Jindřichov, neděle 10.00
Velké Heraltice – Úvalno, neděle 14.00
Slavoj Bruntál – Chuchelná, neděle 17.00

I.B třída, skupina B

Dolní Lhota – Ostrava-Jih, sobota 17.00
Velká Polom – Darkovičky, sobota 17.00
Strahovice – Šilheřovice, neděle 17.00
Bohuslavice – Darkovice, neděle 17.00
Hať – Klimkovice, neděle 17.00

Okresní přebor

Žimrovice – Litultovice, sobota 17.00
Kobeřice B – Služovice, sobota 17.00
Suché Lazce – Pustá Polom B, sobota 17.00
Hradec nad Moravicí – Jakartovice, neděle 15.00
Vřesina – Skřipov, neděle 17.00
Hněvošice – Dolní Benešov B, neděle 17.00
Malé Hoštice – Stěbořice, neděle 17.00

III. třída, skupina A

Sudice – Bolatice B, sobota 17.00
Štěpánkovice B – Komárov, sobota 17.00
Oldřišov B – Bělá, sobota 17.00
Bohuslavice B – Dobroslavice, sobota 17.00
Budišovice – Píšť B, neděle 17.00

III. třída, skupina B

Hlavnice – Kyjovice, sobota 17.00
Vávrovice – Budišov nad Budišovkou, sobota 17.00
Slavkov B – Březová, neděle 10.00
Dolní Životice - Melč, neděle 10.00
Vítkov B – Holasovice, neděle 16.00
Nové Sedlice – Brumovice, neděle 17.00

IV. třída, skupina A

Šilheřovice B – Štítina B, sobota 17.00
Horní Lhota – Chuchelná B, sobota 17.00
Rohov – Darkovice B, sobota 17.00
Hrabyně – Háj ve Slezsku B, sobota 17.00
Velké Hoštice B – Služovice B, neděle 17.00
Závada – Hať B, neděle 17.00

IV. třída, skupina B

Slavia Opava B – Klokočov, sobota 10.00
Radkov – Vávrovice B, sobota 16.00
Deštné – Moravice, sobota 17.00
Budišov nad Budišovkou B – Sosnová, sobota 17.00
Malé Hoštice B – Těškovice, sobota 17.00
Štáblovice – Palhanec, sobota 17.00