I. dorostenecká liga

Brno - Opava, sobota 11.00

MSFL

Hulín - HFK Olomouc, sobota 15.00
Uherský Brod - Uničov, sobota 15.00
Mohelnice - Hlučín, sobota 15.00
Vyškov - Rýmařov, sobota 15.00
Petřkovice - Prostějov, sobota 15.00
Hodonín - Velké Meziříčí, sobota 15.00
Líšeň - Kroměříž, sobota 15.00
Valašské Meziříčí - Otrokovice, neděle 10.15

Divize E

Vsetín - Hranice, sobota 15.00
Petrovice - Opava B, sobota 15.00
Šternberk - Slavičín, sobota 15.00
Nové Sady - Kozlovice, sobota 15.00
Ústí - Jeseník, neděle 10.00
Brumov - Nový Jičín, neděle 10.15
Havířov - Dolní Benešov, neděle 10.15
Bohumín - Frýdlant nad Ostravicí, neděle 15.00

Krajský přebor

Břidličná - Frenštát pod Radhoštěm, sobota 11.30
Stará Bělá - Vratimov, sobota 15.30
Šenov - Orlová, sobota 15.30
Heřmanice - Krnov, sobota 15.30
Čeladná - Bruntál, sobota 15.30
Dětmarovice - Bílovec, sobota 15.30
Pustá Polom - Český Těšín, neděle 15.30

I.A třída, skupina A

Hlubina - Jakubčovice, sobota 15.30
Chlebičov - Bolatice, sobota 15.30
Velké Heraltice - Ludgeřovice, sobota 15.30
Mokré Lazce - Krásné Loučky, neděle 10.00
Kobeřice - Darkovičky, neděle 15.30
Kravaře - Slavkov, neděle 15.30
Oldřišov - Vítkov, neděle 15.30

I.B třída, skupina A

Hradec nad Moravicí - Karlovice, sobota 15.30
Město Albrechtice - Štěpánkovice, sobota 15.30
Chomýž - Kylešovice, sobota 15.30
Horní Benešov - Suché Lazce, sobota 15.30

I.B třída, skupina B

Darkovice - Vřesina, sobota 15.30
Velká Polom - Píšť, sobota 15.30
Klimkovice - Hať, sobota 15.30
Šilheřovice - Bohuslavice, neděle 15.30
Kozmice - Ostrava-Jih, neděle 15.30
Chuchelná - Petřvald na Moravě, neděle 15.30

Okresní přebor (Opavsko)

Stěbořice - Hlavnice, sobota 15.30
Březová - Dolní Životice, sobota 15.30
Slavia Opava - Kobeřice B, sobota 15.30
Štítina - Jakartovice, sobota 15.30
Litultovice - Vřesina, neděle 15.30
Budišov nad Budišovkou - Otice, neděle 15.30
Hněvošice - Dobroslavice, neděle 15.30

Okresní přebor (Bruntálsko)

Vrbno pod Pradědem - Slezské Rudoltice, sobota 15.30
Staré Město - Světlá Hora, sobota 15.30
Třemešná - Rýmařov B, sobota 15.30
Nové Heřminovy - Břidličná B, sobota 15.30
Stará Ves - Jindřichov, sobota 15.30
Široká Niva - Dolní Moravice, sobota 15.30
Velká Štáhle - Vysoká-Pitárne, sobota 15.30

III. třída, skupina A (Opavsko)

Závada - Služovice, sobota 15.30
Oldřišov B - Sudice, sobota 15.30
Kozmice B - Bělá, sobota 15.30
Strahovice B - Bolatice B, sobota 15.30
Štěpánkovice B - Hať B, sobota 15.30
Dolní Benešov B - Bohuslavice B, neděle 15.30

III. třída, skupina A (Bruntálsko)

Lichnov - Osoblaha, sobota 14.00
Hošťálkovy - Janov, sobota 15.30
Liptaň - Rusín, sobota 15.30
Holčovice - Krásné Loučky B, sobota 15.30
Město Albrechtice B - Brantice, neděle 10.15

III. třída, skupina B (Opavsko)

Slavkov B - Svobodné Heřmanice, sobota 15.30
Vávrovice - Deštné, sobota 15.30
Melč - Vítkov B, sobota 15.30
Sosnová - Štáblovice, sobota 15.30
Brumovice - Radkov, sobota 15.30

III. třída, skupina B (Bruntálsko)

Lomnice - Malá Morávka, sobota 15.30
Dvorce - Zátor, sobota 15.30
Ryžoviště - Horní Město, sobota 15.30
Dětřichov nad Bystřicí - Razová, sobota 15.30
Leskovec - Milotice nad Opavou, sobota 15.30

III. třída, skupina C (Opavsko)

Pustá Polom B - Raduň, sobota 15.30
Hrabyně - Skřipov, sobota 15.30
Těškovice - Komárov, sobota 15.30
Chvalíkovice - Větřkovice, neděle 15.30
Kyjovice - Vávrovice B, neděle 15.30
Budišovice - Palhanec, neděle 15.30