I. dorostenecká liga

Opava – Ostrava, sobota 11.00
Slovácko – Hlučín, sobota 11.00

II. liga

Opava – Prostějov, sobota 19.00

MSFL

Hlučín – Slovácko B, sobota 15.00

Divize E

Opava B – Frýdlant nad Ostravicí, neděle 10.15
Pustá Polom – Rýmařov, neděle 15.00
Šumperk – Dolní Benešov, neděle 15.00

Krajský přebor

Břidličná – Háj ve Slezsku, sobota 15.30
Kobeřice – Bruntál, neděle 15.30

I.A třída, skupina A

Chlebičov – Štítina, sobota 15.00
Jakubčovice – Vítkov, sobota 15.30
Mokré Lazce – Štěpánkovice, neděle 10.00
Bohuslavice – Krásné Loučky, neděle 15.30
Bolatice – Darkovičky, neděle 15.30
Kravaře – Stará Bělá, neděle 15.30
Oldřišov – Ludgeřovice, neděle 15.30

I.B třída, skupina A

Chomýž – Kylešovice, sobota 15.30
Město Albrechtice – Slavkov, sobota 15.30
Velké Heraltice – Bruntál B, sobota 15.30
Velké Hoštice – Karlovice, sobota 15.30
Zlatníky – Suché Lazce, sobota 15.30
Žimrovice – Otice, sobota 15.30

I.B třída, skupina B

Darkovice – Chuchelná, sobota 15.30
Hať – Hrabová, neděle 15.30
Strahovice – Píšť, neděle 15.30
Šilheřovice – Velká Polom, neděle 15.30
Vřesina – Kozmice, neděle 15.30

Okresní přebor

Pustá Polom B – Kobeřice B, sobota 15.30
Slavia Opava – Litultovice, sobota 15.30
Stěbořice – Vávrovice, sobota 15.30
Bělá – Hlavnice, neděle 15.00
Budišov nad Budišovkou – Malé Hoštice, neděle 15.30
Hněvošice – Hradec nad Moravicí, neděle 15.30
Vřesina – Jakartovice, neděle 15.30

III. třída, skupina A

Bolatice B – Darkovičky B, sobota 15.30
Dolní Benešov B – Služovice, sobota 15.30
Hať B – Sudice, sobota 15.30
Oldřišov B – Závada, sobota 15.30
Štěpánkovice B – Dobroslavice, sobota 15.30
Darkovice B – Bohuslavice B, neděle 15.30

III. třída, skupina B

Moravice – Štáblovice, sobota 15.00
Radkov – Dolní Životice, sobota 15.00
Melč – Svobodné Heřmanice, sobota 15.30
Palhanec – Brumovice, sobota 15.30
Sosnová – Budišov nad Budišovkou B, sobota 15.30
Holasovice – Deštné, neděle 15.30
Vávrovice B – Slavkov B, neděle 15.30

III. třída, skupina C

Březová – Hrabyně, sobota 15.30
Skřipov – Horní Lhota, sobota 15.30
Větřkovice – Budišovice, neděle 14.30
Chvalíkovice – Štítina B, neděle 15.30
Kyjovice – Těškovice B, neděle 15.30
Raduň – Komárov, neděle 15.30