II. liga

SFC Opava – Pardubice, sobota 18.00

MSFL

Hlučín – Kroměříž, sobota 16.30

Divize E

Mikulovice – Slezský FC Opava B, sobota 16.30
Nový Jičín – Kravaře, sobota 16.30

Krajský přebor

MFK Frýdek-Místek B – Slavkov, sobota 10.15
Dolní Benešov – Dětmarovice, sobota 17.00
Hradec nad Moravicí – Český Těšín, sobota 17.00
Háj ve Slezsku – Petřkovice, sobota 17.00
Pustá Polom – MFK Vítkovice, neděle 17.00

I.A třída, skupina A

Tatran Štítina – Suché Lazce, sobota 17.00
Břidličná – Markvartovice, sobota 17.00
Ludgeřovice – Bolatice, sobota 17.00
Velké Hoštice – Moravan Oldřišov, neděle 10.00
Mokré Lazce – Rýmařov, neděle 10.00
Kobeřice – Štěpánkovice, neděle 17.00
Bílovec – Slavia Píšť, neděle 17.00

I.B třída, skupina A

Krásné Loučky – Jakartovice sobota 17.00
Chomýž – Chlebičov, sobota 17.00
Otice – Vítkov, sobota 17.00
Město Albrechtice – Zlatníky, sobota 17.00
Olympia Bruntál – Kylešovice, neděle 14.30
Chuchelná – Slavoj Bruntál, neděle 17.00

I.B třída, skupina B

Dolní Lhota – Bohuslavice, sobota 17.00
Lokomotiva Ostrava – Darkovice, sobota 17.00
Krásné Pole – Strahovice, neděle 17.00
Kozmice – Velká Polom, neděle 17.00
Hať – Darkovičky, neděle 17.00

Okresní přebor

Pustá Polom B – Šilheřovice, sobota 17.00
Velké Heraltice – Dolní Benešov B, sobota 17.00
Stěbořice – Žimrovice, sobota 17.00
Slavia Opava – Budišov nad Budišovkou, sobota 17.00
Služovice – Litultovice, neděle 17.00
Malé Hoštice – Hněvošice, neděle 17.00
Vávrovice – Bolatice B, neděle 17.00

III. třída, skupina A

Štěpánkovice B – Vřesina, sobota 17.00
Dobroslavice – Komárov, sobota 17.00
Sudice – Kobeřice B, sobota 17.00
Velké Hoštice B – Oldřišov B, sobota 17.00
Chlebičov B – Strahovice B, neděle 15.00
Bělá – Píšť B, neděle 17.00
Budišovice – Bohuslavice B, neděle 17.00

III. třída, skupina B

Otice B – Březová, sobota 14.45
TJ Dužba Hlavnice – Skřipov, sobota 15.00
Dolní Životice – Brumovice, sobota 16.00
Budišov nad Budišovkou B – Vítkov B, sobota 17.00
Nové Sedlice – Chvalíkovice, sobota 17.00
Holasovice – Slavkov B, neděle 17.00
TJ dubina Větřkovice – Kyjovice, neděle 17.00

IV. třída, skupina A

Hrabyně – Závada, sobota 17.00
Služovice B – Chuchelná B, sobota 17.00
Hať B – Darkovice B, sobota 17.00
Malé Hoštice B – Kozmice B, sobota 17.00
Štítina B – Suché Lazce B, neděle 17.00
Šilheřovice B – Mokré Lazce B, neděle 17.00

IV. třída, skupina B

Klokočov – Moravice, sobota 15.00
Radkov – Melč, sobota 16.00
Čermná ve Slezsku – Vávrovice B, sobota 16.00
Palhanec – Holasovice B, sobota 17.00
Deštné – Sosnová, sobota 17.00