VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam o víkendu za sportem?

Přinášíme vám přehled sportovních utkání o víkendu 14. a 15. října.

13.10.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Antonín Hříbal

Fotbal

I. dorostenecká liga

Mladá Boleslav - Opava, sobota 10.30

II. liga

Opava - Varnsdorf, sobota 18.00

MSFL

Kroměříž - Velké Meziříčí, pátek 18.00
Uherský Brod - HFK Olomouc, sobota 15.00
Mohelnice - Hulín, sobota 15.00
Vyškov - Uničov, sobota 15.00
Petřkovice - Rýmařov, sobota 15.00
Hodonín - Otrokovice, sobota 15.00
Líšeň - Prostějov, sobota 15.00
Valašské Meziříčí - Hlučín, neděle 10.15

Divize E

Vsetín - Frýdlant nad Ostravicí, sobota 15.00
Petrovice - Bohumín, sobota 15.00
Šternberk - Hranice, sobota 15.00
Nové Sady - Opava B, sobota 15.00
Ústí - Nový Jičín, neděle 10.00
Jeseník - Dolní Benešov, neděle 10.15
Brumov - Slavičín, neděle 10.15
Havířov - Kozlovice, neděle 10.15

Krajský přebor

Šenov - Stará Bělá, sobota 15.00
Heřmanice - Český Těšín, sobota 15.00
Čeladná - Orlová, sobota 15.00
Břidličná - Krnov, sobota 15.00
Dětmarovice - Bruntál, sobota 15.00
Háj ve Slezsku - Bílovec, sobota 15.00
Polanka - Frenštát pod Radhoštěm, neděle 15.00
Pustá Polom - Vratimov, neděle 15.00

I.A třída, skupina A

Velké Heraltice - Slavkov, sobota 15.00
Chlebičov - Ludgeřovice, sobota 15.00
Krásné Loučky - Bolatice, sobota 15.00
Mokré Lazce - Darkovičky, neděle 10.00
Kobeřice - Vítkov, neděle 15.00
Kravaře - Jakubčovice, neděle 15.00
Oldřišov - Hlubina, neděle 15.00

I.B třída, skupina A

Město Albrechtice - Karlovice, sobota 15.00
Chomýž - Hradec nad Moravicí, sobota 15.00
Horní Benešov - Zlatníky, sobota 15.00
Úvalno - Velké Hoštice, sobota 15.00
Žimrovice - Suché Lazce, sobota 15.00
Bruntál B - Štěpánkovice, neděle 15.00
Malé Hoštice - Kylešovice, neděle 15.00

I.B třída, skupina B

Velká Polom - Ostrava-Jih, sobota 15.00
Klimkovice - Píšť, sobota 15.00
Hať - Dolní Lhota, neděle 15.00
Strahovice - Petřvald na Moravě, neděle 15.00
Šilheřovice - Vřesina, neděle 15.00
Kozmice - Darkovice, neděle 15.00
Chuchelná - Bohuslavice, neděle 15.00

Okresní přebor (Opavsko)

Březová - Hlavnice, sobota 15.00
Slavia Opava - Dolní Životice, sobota 15.00
Štítina - Kobeřice B, sobota 15.00
Dobroslavice - Jakartovice, sobota 15.00
Litultovice - Stěbořice, neděle 15.00
Budišov nad Budišovkou - Vřesina, neděle 15.00
Hněvošice - Otice, neděle 15.00

Okresní přebor (Bruntálsko)

Staré Město - Slezské Rudoltice, sobota 15.00
Třemešná - Vrbno pod Pradědem, sobota 15.00
Nové Heřminovy - Světlá Hora, sobota 15.00
Stará Ves - Rýmařov B, sobota 15.00
Široká Niva - Břidličná B, sobota 15.00
Velká Štáhle - Jindřichov, sobota 15.00
Vysoká - Pitárne - Dolní Moravice, sobota 15.00

III. třída, skupina A (Opavsko)

Oldřišov B - Závada, sobota 15.00
Kozmice B - Bohuslavice B, sobota 15.00
Strahovice B - Bělá, sobota 15.00
Štěpánkovice B - Darkovičky B, sobota 15.00
Hať B - Bolatice B, sobota 15.00
Dolní Benešov B - Služovice, neděle 15.00

III. třída, skupina A (Bruntálsko)

Lichnov - Brantice, sobota 14.00
Slezské Pavlovice - Rusín, sobota 15.00
Holčovice - Osoblaha, sobota 15.00
Liptaň - Hošťálkovy, sobota 15.00
Město Albrechtice B - Janov, neděle 10.15

III. třída, skupina B (Opavsko)

Vávrovice - Svobodné Heřmanice, sobota 15.00
Melč - Slavkov B, sobota 15.00
Sosnová - Vítkov B, sobota 15.00
Brumovice - Budišov nad Budišovkou B, sobota 15.00
Moravice - Radkov, neděle 14.00
Holasovice - Deštné, neděle 15.00

III. třída, skupina B (Bruntálsko)

Dvorce - Moravskoslezský Kočov, sobota 15.00
Ryžoviště - Malá Morávka, sobota 15.00
Dětřichov nad Bystřicí - Zátor, sobota 15.00
Leskovec - Horní Město, sobota 15.00
Milotice nad Opavou - Razová, sobota 15.00

III. třída, skupina C (Opavsko)

Pustá Polom B - Větřkovice, sobota 15.00
Hrabyně - Chvalíkovice, sobota 15.00
Těškovice - Raduň, sobota 15.00
Palhanec - Vávrovice B, sobota 15.00
Kyjovice - Komárov, neděle 15.00
Budišovice - Horní Lhota, neděle 15.00

Hokej

Opava – Poruba, sobota 15.00
Krnov – Poruba B, sobota 17.00
Horní Benešov – Orlová, sobota 17.00

Stolní tenis

Město Albrechtice – Buk, sobota 11.00
Město Albrechtice – Přerov B, sobota 17.00
Bruntál – Olomouc-Neředín C, neděle 8.00
Město Albrechtice B – Jestřebí, neděle 8.00
Bruntál – Jestřebí, neděle 14.00
Město Albrechtice B – Olomouc-Neředín C, neděle 14.00

Volejbal

Opava – Šlapanice, sobota 10.00 a 14.00
Kylešovice – Julianov, sobota 10.00 a 14.00
Hlučín – Slavia OU, sobota 10.00 a 14.00

Autor: Redakce

13.10.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Milan Čichoň

ON-LINE rozhovor s Milanem Čichoněm, kandidátem ČSSD na poslance PČR

Ilustrační foto.

Houbař ztratil v lese zbraň, policisté ji našli

Deblkanoisté Kašpar s Mrůzkem se chtějí probojovat do seniorské reprezentace

Talentovaní opavští deblkanoisté Albert Kašpar s Vojtěchem Mrůzkem mají za sebou velmi dobrou sezonu a pro tu příští mají jasný cíl.

Hubertova jízda opět lámala rekordy

Na začátku bylo rozhodnutí, že jízdu v bryčce přenechám kolegovi fotografovi. Nakonec se ale ve mně hnulo reportérské svědomí a díky laskavosti rodiny Binarovy ze Skřipova jsem se také mohl „nalodit“ a Selskou Hubertovu jízdu absolvovat v jejich voze.

Tento týden představíme prvňáčky ze ZŠ Šrámkova a ZŠ Kylešovice

Spolu se začátkem nového školního roku odstartoval ojedinělý projekt Deníku, který má ambice stát se stejně oblíbeným a úspěšným, jako jsou například Miminka - pravidelné série fotografií novorozeňat z českých porodnic.

Souhrn fotbalového víkendu

/3 x FOTOGALERIE, VÝSLEDKY, TABULKY/ Přinášíme vám výsledkový servis víkendových fotbalových zápasů na Opavsku a Hlučínsku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení