I. liga staršího dorostu

Hlučín – Zlín, sobota 10.30
Teplice – Opava, sobota 11.00

II. liga

Pardubice – Opava, sobota 10.15

MSFL

Hulín – Hlučín, sobota 15.00
Opava B – Uničov, neděle 10.30 (Chlebičov)

Divize E

Brumov – Dolní Benešov, neděle 10.15

Krajský přebor

Háj ve Slezsku – Heřmanice, sobota 16.00
Pustá Polom – Český Těšín, neděle 16.00
Markvartovice – Bohumín, neděle 16.00
Kobeřice – Krnov, neděle 16.00
Frýdlant nad Ostravicí – Kravaře, neděle 16.00

I.A třída, skupina A

Vítkov – Slavkov, sobota 16.00
Štítina – Štěpánkovice, sobota 16.00
Kylešovice – Oldřišov, sobota 16.00
Hrabová – Darkovičky, sobota 16.00
Píšť – Chlebičov, neděle 16.00
Bolatice – Mokré Lazce, neděle 16.00

I.B třída, skupina A

Krásné Loučky – Bohuslavice, sobota 16.00
Úvalno – Žimrovice, sobota 16.00
Otice – Chuchelná, sobota 16.00
Slavia Opava – Velké Hoštice, sobota 16.00
Velké Heraltice – Město Albrechtice, sobota 16.00
Zlatníky – Chomýž, neděle 10.00

I.B třída, skupina B

Ludgeřovice – Ostrava-Jih, sobota 16.00
Dolní Lhota – Hlubina, sobota 16.00
Darkovice – Václavovice, sobota 16.00
Kozmice – Velká Polom, neděle 16.00
Hať – Šilheřovice, neděle 16.00

Okresní přebor

Pustá Polom B – Vávrovice, sobota 16.00
Hradec nad Moravicí – Stěbořice, neděle 15.00
Bělá – Litultovice, neděle 15.00
Vřesina – Hněvošice, neděle 16.00
Budišov nad Budišovkou – Kobeřice B, neděle 16.00
Strahovice – Jakartovice, neděle 16.00
Malé Hoštice – Skřipov, neděle 16.00

III. třída, skupina A

Strahovice B – Bohuslavice B, sobota 16.00
Píšť B – Chlebičov B, sobota 16.00
Štěpánkovice B – Dobroslavice, sobota 16.00
Bolatice B – Budišovice, sobota 16.00
Služovice – Sudice, neděle 16.00
Štítina B – Oldřišov B, neděle 16.00

III. třída, skupina B

Suché Lazce – Březová, sobota 16.00
Hlavnice – Melč, sobota 16.00
Dolní Životice – Komárov, neděle 10.00
Vítkov B – Nové Sedlice, neděle 16.00
Kyjovice – Brumovice, neděle 16.00
Chvalíkovice – Holasovice, neděle 16.00

IV. třída, skupina A

Služovice B – Chuchelná B, sobota 16.00
Hať B – Darkovičky B, sobota 16.00
Malé Hoštice B – Horní Lhota, sobota 16.00
Darkovice B – Hrabyně, neděle 16.00
Háj ve Slezsku B – Závada, neděle 16.00

IV. třída, skupina B

Radkov – Těškovice, sobota 14.00
Deštné – Větřkovice, sobota 15.00
Vávrovice B – Slavkov B, sobota 16.00
Palhanec – Sosnová, sobota 16.00

Hokejbal

Opava – Přelouč, sobota 14.00