Po Slovácku si to v neděli opavští fotbalisté rozdají s dalším těžkým soupeřem. V neděli 10. srpna ve Vršovickém dolíčku vyzve Slezany ještě loni ligová Bohemka. Na Slezany čeká v hlavním městě bouřlivé prostředí, čeká se osmitisícová návštěva.

„Před plnými tribunami se vždy hraje dobře,“ poznamenal opavský kapitán Jaroslav Kolínek, který věří v pomoc i vlastních fandů. „Já osobně se na zápas těším a vím, že stejně jsou na tom i ostatní kluci. Hrajeme s kvalitním soupeřem, myslím si, že diváci uvidí dobrý fotbal,“ míní Kolínek, jenž by se měl po jednozápasové pauze zaviněné karetním trestem objevit v základní sestavě.

Klokani jsou favority, Kolínek šance na úspěch svých barev vidí jako reálné. „Jedeme do Prahy bodovat. Pokud budeme pozorně bránit a proměníme nějakou z našich šancí, můžeme uspět,“ je si jist opavský kapitán.

Opava v týdnu pracovala hlavně na zlepšení obranné činnosti. „Jak Slovácko, tak Háj se dostávali lehce do šancí, což by se nám nemuselo v Praze vyplatit. V týdnu jsme ale na odstranění nedostatků pracovali, proto doufám, že se to projeví i v samotném utkání,“ uzavřel Jaroslav Kolínek.