Svěřenci kouče Harazima po skončení podzimní části sezony okupují solidní pátou příčku v tabulce. Nebýt však zbytečných zaváhání, mohlo být ještě lépe. „Je to pravda. Mohli jsme být v tabulce o něco výše. Zvláště mě mrzí prohra s Bruntálem nebo poslední remíza se Strahovicemi.

Kdybychom v těchto zápasech vyhráli, klidně jsme mohli být na druhé příčce,“ lituje na úvod hlavní kouč kobeřické eskadry.

Nyní již nastává pro většinu mužstev neoblíbená zimní příprava. A výjimkou není ani aktuálně pátý celek I. A třídy. „Do konce listopadu budeme jen v tělocvičně, teprve pak budeme pracovat na kondici,“ popisuje začátek přípravy trenér Harazim a dodává: „V únoru nás čeká již tradiční soustředění v Žimrovicích, kde bude naším hlavním cílem zlepšit hru do plných, která nám proti bránícím protivníkům nejde.“

A jaké změny se udají v kobeřickém týmu během zimní pauzy? „Veliké rošády se určitě nedají očekávat. Spíše si myslím, že tým zůstane pohromadě. Přece jen tenhle mančaft má svoji kvalitu,“ myslí si Pavel Harazim.

Na otázku možných posil odpovídá kobeřický stratég takto: „Také zde se asi nic moc neuskuteční. Chceme i nadále sázet spíše na kobeřické odchovance, než přivádět posily odjinud. Ale zimní přestávka je dlouhá, tudíž se může stát cokoliv.“

Loňská jarní část nebyla pro Kobeřické zrovna úspěšná. Až do konce loňské sezony totiž bojovali ve spodních patrech tabulky. Letos by to chtěli ovšem konečně prolomit. „Určitě si přeju, aby se neopakoval loňský ročník. Samozřejmě že budu rád, když skončíme v tabulce co nejvýše.

Ale přece jen, pokud skončíme po této sezoně do šestého místa, tak budu spokojen.,“ vytyčuje cíle pro jarní boje na závěr kobeřický trenér.

Daniel Bartonec