Dnes si premiéru za pokladnami Městského informačního centra odbude od 16 do 17 hodin trojice těch nejzkušenějších, Jaroslav Kolínek, Jan Pejša a Milan Barteska. „Je dobré, že se takhle přibližuje klub ke svým fanouškům. Jsem sám zvědav kolik lidí za námi přijde,“ uvedl kapitán týmu Jaroslav Kolínek a svou novou roli bere s úsměvem.

„Uvidíme, jak mi to půjde a kolik lístku prodám. Naše trojka má nevýhodu v tom, že jde jako první. Přece jen tolik lidí ještě o této akci neví. Na druhou stranu alespoň ukážeme ostatním, jak se to má dělat,“ pousmál se opavský kapitán.

Druhý ze čtvrtečních prodejců Milan Barteska poznamenal: „Divákům můžu slíbit, že se budeme snažit v sobotu podat lepší výkon než proti Slovácku. Hrajeme s kvalitním týmem, navíc o první místo, i to je důvod proč na fotbal jít.“

To, že samotní hráči se zúčastní prodeje lístku kvituje. „Zažil jsem to již v lize, a není to špatná věc,“ zdůraznil zkušený středopolař, a na to jak se stát nejlepším prodejcem má vlastní recept.

„Tisíc vstupenek si koupím sám a vyhraji,“ pousmál se záložník Milan Barteska.

Na své si přijdou i fanoušci, ti se kromě lístku mohou domů odnést i podpisy a fotografie. Navíc první příznivec žlutomodrých, který se na dnešním předprodeji objeví v klubovém dresu nebo v tričku s logem SFC a koupí lístek jako první bude společně s přítomnými hráči vyfocen a fotografie bude zveřejněna v pondělním vydání Opavského a hlučínského deníku.

To samé platí i o zítřku. S tím, že fotografii si fanoušek může prohlédnout v úterním vydání. Samozřejmě, že deník bude monitorovat i to, jak si samotní hráči při prodeji vstupenek vedou.